2. ААФУ. Одне очко на двох. Рочин – Покуття

Rochin

♦ Ми вже повідомляли, що в дебютному поєдинку аматорського чемпіонату України коломийське Покуття, граючи в неділю у гостях, поступилося соснівському Рочину, що на Львівщині.

♦ Пропустивши на початку гол із пенальті, гостям відтак зусиллям свого новачка – городенківця Романа Борисевича (ліворуч на фото в колажі), який повернувся додому з-за кордону, – вдадося зрівняти рахунок. Проте в другому таймі Рочин довів свою певну перевагу. Отож глевкий млинець покутян на старті в Аматорській лізі, але то – лише початок, та й соснівці, не забуваймо, є одним із фаворитів перегонів.

Нижче – фоторепортаж прес-служби ФК Рочин /fcrochyn.com/.

Чемпіонат України серед аматорів. Група 1

ГРУПА 1: «Покуття» Коломия, ФК «Калуш», «Нива» Теребовля та «Кристал» Чортків (Тернопільська обл.), «ОДЕК» Оржів і ФК «Малинськ» (Рівненська обл.), «Рочин» Соснівка (Львівська обл.), ФК «Минай» (Закарпатська обл.), ФК «Хмельницький».

1 тур. 6 серпня (неділя)

РОЧИН Соснівка – ПОКУТТЯ Коломия – 3:1 (1:1)

Голи: Микола Богданов (18-пен.), Андрій Дева (67), Юрій Яструб (72) – Роман Борисевич (45+2).
Соснівка Львівської області, стадіон «Шкільний». 1800 глядачів.

Рочин: Коваленко (к), Домальчук, Іванишин (Мацюра, 83), Портянко, Васюта, Богданов, Найдишак (Штандер, 90+2), Яструб, Цюпка (Галянт, 79), Кашуба, Кохман (Дева, 45+2).

Покуття: Кисилиця, Шибко, Подолюк, Шифир, Свірідов (Блонський, 73), Гаврилюк (к), Сікач, Борисевич, Кушецький, Москалик (Олійник, 67), Ковальчук (Хандій, 75).

Попередження: Найдишак (40), Домальчук (43) – Гаврилюк (60), Шибко (80).
Арбітри: В’ячеслав Молотокас (Мукачеве); Петро Котубей (Виноградів) / Віктор Галинець (Рівне). Спостерігач арбітражу: Б. Трач (Тернопіль).

Відеоогляд матчу, післяматчеві коментарі

1

Хороший початок – половина справи

Матч «Рочина» та «Покуття» повністю виправдав усі очікування. В якійсь мірі цей матч можна було назвати одним із центральних в турі, адже між собою зустрілися приблизно рівні за класом суперники. Для тренерів обох команд цей поєдинок також додавав головного болю, оскільки і Володимир Підкіпняк, і Любомир Корнута не могли розраховувати на всіх своїх найсильніших бійців. Зокрема в головного тренера «Покуття» кадрова проблема була лише одна, зате серйозна – через травму не зміг зіграти опорний півзахисник команди Руслан Уграк.

Із перших хвилин матчу гравці «Рочина» побігли забивати. Неозброєним оком відчувалося, що господарі поля будь-що бажають забити швидкий гол і отримати психологічну перевагу. В якійсь мірі «Рочину» це вдалося, оскільки забили господарі в першій половині першого тайму. Назар Цюпка заробив пенальті, а штатний пенальтист команди Микола Богданов розвів воротаря та м’яч по різних кутах – 1:0.

Що цікаво, після пропущеного гола гості по-справжньому прокинулися і неодноразово довели, що легкої прогулянки для господарів не буде. Цікаво те, що гравці з Коломиї у жодному випадку не били м’яч вперед у боротьбу, а при кожній нагоді, і навіть при обороні власних воріт, намагалися його зберегти. В атаках гравці «Покуття» діяли з перемінним успіхом, однак, незважаючи на це, роботи в Анатолія Коваленка не бракувало.

Чудову нагоду зробити рахунок 2:0 на користь «Рочина» в середині першого тайму втратив Кохман. Андрій утік віч-на-віч із воротарем, але в боротьбі із захисником пробив повз ворота. Для Кохмана це був перший і останній гольовий епізод у матчі, оскільки в кінці перщого тайму нападник «Рочина» в боротьбі із захисником пошкодив плече і був замінений.

3

До завершення першого тайму гравці «Покуття» гідно огризнулися в атаці кілька разів, і в компенсований арбітром час таки забили. Після подачі з флангу дальню стійку замкнув Роман Борисевич.

Гол «у роздягальню» лише розізлив гравців «Рочина». В перерві матчу гравці та тренерський штаб по-чоловічому поспілкувалися між собою, а відтак у другому таймі вболівальники побачили вже сильніший «Рочин». Гравці господарів намагалися будь-що знайти щілини в захисті суперника. Їх старання увінчалися успіхом у середині тайму, коли грубою помилкою захисника «зелено-білих» Миколи Свірідова скористався Віталій Кашуба. Новий-старий півзахсиник «Рочина» увірвався в карний майданчик і віддав зрячу передачу на Деву. Андрій не мав права хибити – 2:1.

За рахунку 2:1 гравці «Рочина» аж ніяк не стали грати на утримання рахунку. Наступна небезпечна атака соснівчан знову завершилася взяттям воріт. Цього разу в ролі асистента виступив Дева. Андрій скинув м’яч на Яструба, який, увірвавшись до штрафного майданчика, пробив повз голкіпера – 3:1.

Маючи перевагу у два голи, гравці «Рочина» вже грали за результатом, натомість гравці «Покуття» чудово розуміли, що компенсувати п’ятихвилинний провал у другому таймі їм уже не вдасться. До завершення гри команда Любомира Корнути робила все можливе, щоб скоротити рахунок, але гравці «Рочина» на класі довели матч до перемоги.

4

Група 1. Інші матчі

5 серпня (субота)
ФК Калуш — ФК Минай – 2:2 (1:0)
Голи: Святослав Мельник (12-пен.), Василь Маковійчук (60) – Роберт Гегедош (50), Ярослав Олевич (89-а/гол).
Калуш, стадіон «Хімік».

6 серпня (неділя)
Нива (Теребовля) – ОДЕК (Оржів) – 1:1 (0:1)
Голи: Михайло Оконський (90+3) — Владислав Семенчук (16).
Теребовля, стадіон “Колос”.
Арбітри: Іван Салаш (Калуш); Тарас Семанюк / Юрій Синишин (обидва – Івано-Франківськ).