2. ПЕРША ЛІГА. ПОЄДИНКИ ДВОХ ОСТАННІХ ТУРІВ ПЕРШОГО КОЛА

ФУТБОЛ ПРИКАРПАТТЯ розповідає про завершальні тури першої частини чемпіонату області, що відбулися на минулому тижні. Тепер до вашої уваги витяги з протоколів матчів, які відбулися 8 травня. Зауважимо, що до даних, повідомлених за онлайном ІФФФ, внесено чимало змін. Про деякі протистояння при нагоді розповімо в окремих репортажах.

“Придністров’я” здобуло першу перемогу в сезоні. Фото – ФК “Карпати” Коломия.

7 турЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ. ПЕРША ЛІГА
8 травня (неділя)

ГРУПА А
“Придністров’я” Тлумач – “Бескид” Надвірна – 2:1 (1:1). Юнаки – 3:0
Голи: Олег Питльваний (21), Володимир Рій (69) – Роман Романюк (30).

ТЛУМАЧ                                                                                                                       НАДВІРНА

1 Олександр Петренко 1 Роман Шумляс
20 Олександр Довгань 6 Олег Тащук
5 Володимир Атаманюк (19. Олег Вікарюк, 46) 13 Назар Соколовський
4 Михайло Довгомеля 7 Василь Угринчук (11. Тарас Іванюк, 80)
2 Сергій Хилюк 16 Ранті Емманнуель Осіобор-Діамонд
8 Олег Питльований (к) 2 Андрій Боднар (к)
9 Олег Поліщук 3 Іван Іванюк (18. Андрій Реміцький, 70)
10 Дмитро Бєлоусов (13. Володимир Олійник, 65) 5 Роман Романюк (10. Олег Стасишин, 65)
7 Володимир Рій 14 Володимир Зомбік (8. Богдан Кудляк, 22)
11 Андрій Космірак 17 Іван Максим’юк
16 Віталій Ленюк 9 Роман Давидюк (4. Олег Куртяник, 55)

Попередження: Сергій Хилюк (55), Василь Угринчук (66), Олег Куртяник (88), Андрій Боднар (90+1), Віталій Ленюк (90+2).

Арбітр: Вовчок Я., асистенти: Гузоватий І., Гудима М. Спостерігач арбітражу: Кобиляк Я.

“Турка-Сандаліно” – “Оскар” Підгір’я – 0:2 (0:1). Юнаки – 2:7
Голи: Віктор Данищук (22), Ігор Цимбалістий (79).

ТУРКА                                                                                                                                    ПІДГІР’Я

1 Володимир Мегдиник 12 Михайло Макогон
3 Ярослав Гнатюк 18 Ігор Долотко
20 Руслан Гарасим’як (2. Василь Карач, 73) 4 Микола Лазорик
4 Володимир Данищук 14 Ігор Гребінський (2. Андрій Канюк, 79)
15 Дмитро Яцик 5 Дмитро Гапончук
14 Василь Маковійчук (5. Василь Дмитрук, 89) 15 Назарій Герин (19. Ярослав Конкольняк, 76)
8 Василь Сопилюк (9. Роман Мироняк, 56) 20 Віктор Данищук
18 Петро Іваничук 22 Роман Курташ (3. Михайло Басараб, 75)
10 Василь Блащук (к) 9 Роман Вірстюк (16. Ігор Цимбалістий, 46)
19 Ігор Крамар (11. Дмитро Андрусяк, 46) 11 Роман Стоцький (8. Іван Ципердюк, 83)
17 Любомир Коломийчук (7. Тарас Буджак, 65) 10 Павло Дмитрів (к) (6. Юрій Іванишин, 62)

Попередження: Василь Маковійчук (10), Ігор Долотко (16), Василь Блащук (21), Василь Сопилюк (42), Дмитро Гапончук (56), Роман Мироняк (63), Василь Карач (81), Володимир Данищук (87), Віктор Данищук (89).

Арбітр: Дебенко І., асистенти: Коропецький В., Юрчишин В. Спостерігач арбітражу: Сікора В.

“Карпати” Коломия і “Ніка-Івано-Франківськ” – вільні від гри.

БОМБАРДИРИ
6 – Андрій Слободян (“Ніка-Івано-Франківськ”)
5 – Михайло Басараб, Ігор Цимбалістий (“Оскар”)

До активу Басараба внесено ще один, четвертий, гол, забитий “Придністров’ї” (9:1). В онлайні ІФФФ його було віднесено на рахунок Павла Дмитріва, в якого залишилося два голи.

8 тур. 15 травня (неділя)
ФК “Турка” – “Бескид”
“Придністров’я” – “Карпати” Коломия
“Оскар” – “Ніка-Івано-Франківськ”

ГРУПА А
“Карпати” Брошнів-Осада – “Нафтовик” Долина – 4:0 (3:0). Юнаки – 2:1
Голи: Ігор Кушецький (15), Володимир Боришкевич (29), Олег Барановський (39), Роман Стасів (78).

КАРПАТИ                                                                                                                                НАФТОВИК

25 Любомир Атаманчук (к) (1. Роман Дранчук, 62) 88 Святослав Димид (к) (1. Микола Гала, 46)
4 Святослав Локатир 6 Тарас Романів (15. Василь Тишківський, 46)
15 Андрій Громоляк (13. Ромуальд Покачайло, 57) 20 Назар Громоляк
5 Микола-Дмитро Кащій 4 Михайло Гошовський (23. Андрій Копистянський, 75)
11 Олег Барановський (9. Євгеній Петрик, 46) 2 Андрій Жмуркевич
8 Володимир Боришкевич 11 Олег Шатковський
14 Михайло Ляхович (6. Роман Кузьмин, 55) 7 Сергій Вецко
7 Георгій Яворський (16. Станіслав Паньків, 60) 31 Роман Цюпин (13. Віталій Сокирко, 46)
3 Орест Януш (17. Богдан Пілянський, 60) 9 Андрій Салаш
10 Ігор Кушецький 33 Віктор Штеньович
18 Ростислав Романишин (19. Роман Стасів, 55) 17 Іван Паньків

Попередження: Святослав Локатир (80).
Арбітр: Липко М., асистенти: Дерев’янко В., Дубінський І. Спостерігач арбітражу: Герега Я.

ФК “Калуш” – “Вихор” Ямниця – 0:0. Юнаки – 0:1

КАЛУШ                                                                                                                             ЯМНИЦЯ

88 Богдан Кузів 90 Андрій Вандзіляк
4 Віталій Гладенький (14. Степан Гудак, 46) 99 Петро Бойченюк
3 Ярослав Олевич (к) 93 Андрій Новицький
8 Тарас Ковальчук 5 Павло Луцький
5 Орест Мельник (7. Любомир Головінський, 46) 33 Олег Зуб’як (11. Любомир Гринькевич, 24 (3. Вітал-Йосип Гринькевич, 90 ))
6 Назарій Драган 15 Ярослав Демків
2 Андрій Драган 10 Петро Петрунчак (6. Олег Дем’яник, 46)
10 Геннадій Паращій (16. Ігор Костів, 77) 44 Володимир Наконечний (71. Микола Кравців, 80)
15 Роман Генега 77 Назарій Павлів (13. Ігор Малик, 90)
13 Любомир Стовбан 7 Іван Дорошенко
11 Юрій Коско 88 Віталій Мухтаров (к)

Попередження: Тарас Ковальчук (29), Любомир Головінський (75), Любомир Гринькевич (90+2).
Арбітр: Морозюк Б., асистенти: Гордійчук Р., Лесюк В. Спостерігач арбітражу: Фреїк І.

“Тепловик-ДЮСШ-3” Івано-Франківськ – “Карпати” Болехів – 12 травня.
“Гал-Вапно” Галич – вільний від гри.

БОМБАРДИРИ
6 – Роман Барчук (“Тепловик-ДЮСШ-3”)
5 – Володимир Боришкевич, Ростислав Романишин (“Карпати” Брошнів-Осада)
3 – Павло Якібчук (“Тепловик”-ДЮСШ-3″), Іван Паньків (“Нафтовик”), Роман Дяків (“Карпати” Болехів).

8 тур. 15 травня (неділя)
“Дністер” – “Вихор”
ФК “Калуш” – “Нафтовик”
“Карпати” Брошнів-Осада – “Карпати” Болехів
“Тепловик-ДЮСШ-3” – вихідний

Схожі новини

Залиште коментар