Андрій Павелко відвідав Івано-Франківськ

♦ 7 травня президент Федерації футболу Андрій Павелко відвідав Івано-Франківськ. Під час візиту керівник ФФУ провів інспекцію будівництва нового міського стадіону зі штучним покриттям та відкрив сучасний спортивний комплекс для пляжних видів спорту.

Прес-служба Федерації футболу України
ФОТО: Володимир Омом, Юрій Рильчук.

Новий стадіон зводять в Івано-Франківську поблизу добре відомої місцевим уболівальникам футбольної арени “Рух”. Але, на відміну, від цього спортивного об’єкту, на новому полі вже змонтовано високоякісне штучне покриття. Тому проводити тут матчі можна буде і в холодну пору року.

02Президент ФФУ перевірив якість покриття нового стадіону та обговорив із керівником Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарасом Климом графіки завершення будівельних робіт. Зведення цієї арени є спільним проектом ФФУ та місцевої влади Прикарпаття. Будівництво стадіону розпочалося наприкінці 2015 року і невдовзі буде завершено.

Одразу після завершення інспекції Андрій Павелко разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком узяв участь у церемонії відкриття нового P5950288багатофункціонального комплексу для пляжних видів спорту, який зводився за сприяння ФФУ. Особливістю цієї арени є те, що влітку тут можна проводити поєдинки з пляжного футболу та волейболу на піску, а в холодну пору року – матчі з міні-футболу, волейболу та баскетболу на штучному покритті.

У своєму виступі під час відкриття арени Андрій Павелко привітав усіх мешканців Івано-Франківська з Днем міста, якому виповнилося 355 років.

— Вітаю Івано-Франківськ і його мешканців з ювілеєм! Відкриття цього багатофункціонального комплексу – чудовий подарунок вашому прекрасному місту. Це — перша така арена в Україні. Невдовзі ми плануємо відкрити подібні комплекси і в інших містах. Діти, які люблять футбол та спорт загалом мають отримати комфортні умови для тренувань, – відзначив президент ФФУ.

18423871_1790523814594595_1908078274645888548_n

ВІДЕО 

Схожі новини

Залиште коментар