Безкомпромісний тур

♦ У недільних зустрічах першості Івано-Франківщини не помічена жодна нічия. Та головне, що перемогля всі три лідери дивізіону, причому Касова, Рогатин і Богородчани в унісон довели свою перевагу з різницею у два м’ячі. У наступному турі тріо фаворитів може розпастися, оскільки два з них – бовшівці й рогатинці – зійдуться віч-на-віч.

♦ Оскільки організатори суттєво затримали оприлюднення протоколів матчів попередніх турів, не маємо змоги об’єктивно інформувати про бомбардирський рейтинг. Достеменно відомо тільки, хто забивав за Рогатин та Покуття. Так, рогатинець Микола Товстий має на власному рахунку 7 голів, а коломиянин Ростислав Нападюк – 6, що мав ще після трьох турів Степан Жовнірик із Бовшева. Інша справа, чи не забивав у двох останніх турах і нападник Касової, і інші бомбардири.

Першість області. Друга ліга. 5 тур

17 вересня (неділя)

ФК РОГАТИН – МЕДИК-ЛІСІВНИК Солотвин – 3:1

Голи господарів: Олег Шевчук (31), Назарій Гриник (62, 68).

Арбітри: В. Савка; П. Микитин / Я. Добрянський. Спостерігач арбітражу: Л. Маланюк.

Рогатин продовжив свою безпрограшну серію з початку першості області. Як інформує сайт Футбол Рогатинщини, перший тайм матчу, в якому рогатинці приймали Медик-Лісівник, завершився внічию – 1:1 (гол в активі Олега Шевчука), а в другій 45-хвилинці господарі втілили свою перевагу ще у два голи Назарія Гриника. Таким чином, Рогатин зберіг за собою другу сходинку в турнірній таблиці.

А ось у турнірі U-18 юні рогатинці, лідери першості, зіграли внічию – 1:1. Це – перша втрата очок підопічних тренера Михайла Скородинського.

Наступної неділі на обидві рогатинські команди очікує виїзд в гості до Касової.

8

7

ПОКУТТЯ Коломия – ФК УГОРНИКИ – 3:2

Голи господарів: Ростислав Нападюк (1, 89), Андрій Ковальчук (82-пен.).

5Покуття: Мегдиник, Сіщук (Свірідов), Я. Ковальчук, Лазарович, Блонський, Петранюк (Борисевич), Габрух (Довганюк), Савчук, Ласійчук (А. Ковальчук), Попадюк, Нападюк (Підлетечук).

Арбітри: М. Садловський; А. Яцурак / В. Морис. Спостерігач арбітражу: Б. Вовкович.

Коломияни, на відміну від Калуша, котрий на матч чемпіонату супроти фаворита першої ліги з Галича виставив весь основний склад команди, що грає в аматорській першості України, все ж довірили головним чином дублерам, а послали в бій трьом головним виконавцям, коли господарі ризикували втратити очки на “Юності” в протистоянні із земляками з Угорників.

Відкривши рахунок вже на першій хвилині, покутяни відтак вирвали перемогу лише перед самим фінальним свистком арбітра, дії якого шанувальники сільського клубу сприймають, м’яко кажучи, неоднозначно…

12

10

ХУТРОВИК Тисмениця – КАСОВА Бовшів – 0:2
Арбітри: В. Гузоватий; Д. Мацько / М. Дяченко. Спостерігач арбітражу: М. Гнатишин.

СФК БОГОРОДЧАНИ – ЧЕРЕМОШ Верховина – 3:1
Арбітри: М. Рибчак; О. Побран / А. Галів А. Спостерігач арбітражу: Я. Куш.

НЕПТУН-ПОКУТТЯ Заболотів – КРЕМІНЬ Пістинь – 0:1
Арбітри: В. Боднарчук; А. Лабач / І. Бойків. Спостерігач арбітражу: В. Лабенський.

ВОВКИ Вовчківці – СТАРТ Гвіздець – 2:1
Арбітри: М. Дмитрук; С. Орищук / М. Острижнюк. Спостерігач арбітражу: С. Чорний.