Чергові два тури, таблиці й розклад наступних матчів

4 жовтня відбулись матчі четвертого туру групового етапу ХІV розіграшу Кубку чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області сезону 2017/18 рр.

♦ Команди, що виборюють по дві путівки до чвертьфіналу, розпочали змагання другого кола, і, за невеликим винятком, більшість із учасників зберігають шанси продовжити боротьбу і в плей-оф. Хай і теоретичні. Конкретніше можна буде розмірковувати хіба що наступної середи. Відзначимо, що завершальний етап змагань відбудеться вже навесні наступного року.

Кубок чемпіонів міст і районів

Група А

Кремінь (Пістинь, Косівський район), ФК Дебеславці (Коломийський район), Обрій (Чернятин, Городенківський район), Прут (Видинів, Снятинський район)

1 тур. 30 серпня (середа)
Кремінь – Прут – 1:1, Дебеславці – Обрій – -:+
2 тур. 13 вересня (середа)
Прут – Обрій – 3:2, Кремінь – Дебеславці – 4:0.
3 тур. 21 вересня (четвер)
Дебеславці – Прут – 1:1, Обрій – Кремінь – 4:2
4 тур. 4 жовтня (середа)
Прут – Дебеславці – 2:1, Кремінь – Обрій – 3:0

М
ГРУПА А
І
В
Н
П
М
О
1
Прут Видинів
4
2
2
0
7 – 5
8
2
Кремінь Пістинь
4
2
1
1
10 – 5
7
3
Обрій Чернятин
4
2
0
2
6 – 8
6
4
ФК Дебеславці
4
0
1
3
2 – 7
1
 Наступні матчі
5 тур. 11 жовтня (середа)
Обрій – Прут, Дебеславці – Кремінь
6 тур. 25 жовтня (середа)
Обрій – Дебеславці, Пру – Кремінь

Група Б

Вовки (Вовчківці, Снятинський район), ФК Прибилів (Тлумацький район), Козацький Острів (Чорнолізці, Тисменицький район), Арсенал (Тисменичани, Надвірнянський район)

1 тур. 30 серпня (середа)
Вовки – Арсенал – 3:0, Прибилів – Козацький Острів – 1:1
2 тур. 13 вересня (середа)
Арсенал – Козацький Острів – 3:2, Вовки – Прибилів – 1:0
3 тур. 21 вересня (четвер)
Прибилів – Арсенал – 4:2, Козацький Острів – Вовки – 4:2
4 тур. 4 жовтня (середа)
Арсенал – Прибилів – 3:1, Вовки – Козацький Острів – 1:0

М
ГРУПА Б
І
В
Н
П
М
О
1
Вовки Вовчківці
4
3
0
1
7 – 4
9
2
Арсенал Тисменичани
4
2
0
2
8 – 10
6
3
Козацький Острів
4
1
1
2
8 – 8
4
4
ФК Прибилів
4
1
1
2
7 – 8
4

Наступні матчі
5 тур. 11 жовтня (середа)
Козацький Острів – Арсенал, Прибилів – Вовки
6 тур. 25 жовтня (середа)
Арсенал – Вовки, Козацький Острів – Прибилів

Група В

Луквиця (Вікторів, Галицький районн), ФК Верхня Липиця (Рогатинський район), ФК Крихівці (Івано-Франківськ), Авангард (Загвіздя, Тисменицький район)

1 тур. 30 серпня (середа)
Крихівці – Верхня Липиця – 1:0, Луквиця – Авангард – 4:1 (7.09)
2 тур. 13 вересня (середа)
Авангард – Крихівці – 3:6, Верхня Липиця – Луквиця – 3:2
3 тур. 21 вересня (четвер)
Верхня Липиця – Авангард – 0:2, Крихівці – Луквиця – 2:1
4 тур. 4 жовтня (середа)
Луквиця – Крихівці – 3:2, Авангард – Верхня Липиця – 3:1

М
ГРУПА В
І
В
Н
П
М
О
1
ФК Крихівці
4
3
0
1
11 – 7
9
2
Луквиця Вікторів
4
2
0
2
10 – 8
6
3
Авангард Загвіздя
4
2
0
2
9 – 11
6
4
 ФК Верхня Липиця
4
1
0
3
4 – 8
3

Наступні матчі
5 тур. 11 жовтня (середа)
Крихівці – Авангард, Луквиця – Верхня Липиця
6 тур. 25 жовтня (середа)
Авангард – Луквиця, Верхня Липиця – Крихівці

Група Г

ФК Сваричів (Рожнятівський район), Сокіл (Голинь, Калуський район), Рубань (Велика Тур’я, Долинський район), Карпати (Старі Богородчани, Богородчанський район)

1 тур. 30 серпня (середа)
Сваричів – Карпати – 5:1, Сокіл – Рубань – 1:1
2 тур. 13 вересня (середа)
Карпати – Рубань – 1:4, Сваричів – Сокіл – 5:2
3 тур. 21 вересня (четвер)
Сокіл – Карпати – 6:2, Рубань – Сваричів – 3:3
4 тур. 4 жовтня (середа)
Карпати – Сокіл – 2:2, Сваричів – Рубань – 1:1

М
ГРУПА Г
І
В
Н
П
М
О
1
ФК Сваричів
4
2
2
0
14 – 7
8
2
Рубань Велика Тур’я
4
1
3
0
9 – 6
6
3
Сокіл Голинь
4
1
2
1
11 – 10
5
4
Карпати Ст. Богородчани
4
0
1
3
6 – 17
1

Наступні матчі
5 тур. 11 жовтня (середа)
Рубань – Карпати, Сокіл – Сваричів
6 тур. 25 жовтня (середа)
Карпати – Сваричів, Рубань – Сокіл.

Схожі новини

Залиште коментар