Чвертьфінальні матчі-відповіді – у неділю плюс бомбардири турніру. ОНОВДЕНО

ОПЕРАТИВНО! В 1/2 фіналу – Пістинь, Чернятин, Глибівка та Угорники.

♦ У неділю поновлюються ігри на Кубок чемпіонів міст і районів області сезону 2016-2017 років.

Як інформує прес-служба обласної футбольної федерації, перенесені через негоду матчі-відповіді стадії 1/4 фіналу розіграшу відбудуться наступної неділі. Початок поєдинків – о 13:00.

♦ Також повідомляємо про те, як відбувалися поєдинки 12 листопада і змагання бомбардирів кубка загалом після групового етапу та перших матчів 1/4 фіналу. Варто звернути увагу, що всі три голеадори, які лідирували після попереднього етапу, відзначилися і в чвертьфіналі. Причому, хет-трик Артура Фірсова із Угорників вивів його на перше місце.

БОМБАРДИРИ

10Артур Фірсов (ФК “Угорники”)
8 – Роман Гірний (ФК “Тяпче”), Володимир Крохмалюк (ФК “Липівка”)
4 – Василь Луцик (“Кремінь”), Віталій Курдибанюк, Василь Щербина (ФК “Угорники”), Андрій-Олег Солоненко (“Козацький острів”), Андрій Сисак (“Отрада”), Ігор Завадецький (“Сокіл”), Михайло Лукинюк (“Ліга” Будилів), Руслан Луців (“Луквиця”), Віктор Барановський (“Оболонь”).

Кубок чемпіонів міст і районів. 1/4 фіналу

27 листопада (неділя). Матчі-відповіді.

“Сокіл” Голинь – “Кремінь” Пістинь – 0:4 (перший матч – 0:2)
Арбітри: Садловський М.; Дідушицький І. / Дубінський І. Спостерігач арбітражу: Чорний С.

“Обрій” Чернятин – ФК “Тяпче”3:0 (2:3)
Арбітри: Луцький В.; Дяченко М. / Попух М. Спостерігач арбітражу: Фреїк І.

“Козацький Острів” Чорнолізці – “Отрада” Глибівка 0:2  (1:1)
Арбітри: Паньків Т.; Геник І. / Гулій Л. Спостерігач арбітражу: Лабенський В.

ФК “Угорники” – ФК “Липівка”  – 2:2 (5:3)
Арбітри: Остапчук Р.; Острижнюк М. / Дерев’янко В. Спостерігач арбітражу: Гудима М.
Дискваліфікація: Ігор Патрун (“ФК “Липівка”).

Як відбувалися перші матчі?

12 листопада (субота)

kph08tysx50

ФК “Липівка” – ФК “Угорники” – 3:5 (2:1)
Голи: Володимир Крохмалюк (2, 79), Іван Кічула (37) – Артур Фірсов (8, 46, 88), Богдан Ольшанецький (89, 90+2).
Нереалізований пенальті: Артур Фірсов (45).
Липівка, 100 глядачів, t°:3.
Липівка: Курань, Чепіль (к), Кривень, Галушка, Ковальчук, Патрун (Блашків, 88), Кічула, Костишин, Мирон (О. Цимбалістий, 73), Крохмалюк, Оліфер (Мирон, 75).
Угорники: Кудла, Шпільчак (Хом’як, 21), А. Бойків, Б. Ольшанецький, Курдибанюк, Баюрчак, М. Іванців (к), Кочай, Фірсов, Щербина, О. Ольшанецький.
Арбітри: Паньків Т.; Побран О. / Юрчишин В. Делегат: Гнатишин М.

dsc_6558_newsПеред початком матчу стало зрозуміло, що гра буде дуже непростою. Поле в Липівці має нестандартні розміри і є дуже вузьким. А стан газону був у жахливому стані. І поле відіграло дуже важливу роль. Але, якщо для господарів грати було звично, то гості допускали дуже багато браку при передачах і ударах по воротах. І тому не дивно, що ФК “Липівка” зуміла вразити три рази ворота Мафтія Кудли.

Перший тайм команди завершили з dsc_6531_newsрахунком 2:1 на користь господарів. У другому ж таймі гостям удалося одразу відігратися. І після цього в угорницьких футболістів було вдосталь нагод, щоб не тільки вийти вперед, але й оформити комфортну перемогу. Проте на 79-й хвилині через помилку бокового арбітра, який не зафіксував “поза грою” в кращого бомбардира Липівки Володимира Крохмалюка, призвела до пропущеного голу.

Часу для того, щоб відігратися, залишалося дуже мало. Але ФК “Угорники” виявив неймовірну жагу до перемоги і з 88-ї по 90+2-у хвилини зуміли тричі вразити ворота Липівки. Матч так і закінчився з рахунком 5:3 на користь чемпіонів Коломийщини. П’ять забитих голів на полі суперника – це хороший показник перед матчем-відповіддю.

“Кремінь” – “Сокіл” – 2:0 (0:0)
Пістинь. 200 глядачів, t°:1.
Голи: Вадим Бірюк (49, 90).
Пістинь: Максимчук, Соколенко, Никорович, Якимишин, Сенич, Яценко, Імангулов, Ганущак, Лукачук (к), Луцик, Бірюк.
Голинь: Парцей, Вахрушев (к), Д. Грицак, Мазурик (Вас. Олексюк, 84), Дичковський, Івахнюк, Ю. Христонько, А. Грицак (Костів, 46), Завадецький (Вол. Олексюк, 64), М. Андрейко, В. Андрейко.
Арбітри: Дерев’янко В.; Будункевич М. / Попух М. Делегат: Сікора В.

ФК “Тяпче” – “Обрій” – 3:2 (0:2)
Голи: Роман Гірний (53), Павло Косовський (58), Василь Кіщук (90+3) – Сергій Косминка (4), Богдан Косминка (20).
Тяпче. 400 глядачів, t°:3.
Тяпче: І. Стефанишин (к), Т. Кузьмин, Ярич, Віктор, Гірний, Галій (Косовський, 46), І. Стефанишин, Федоришин, Шимків, Кушнір, Кіщук.
Чернятин: І. Григорів, В. Грицюк, Човганюк, Галицький, Б. Косминка, Валовський, Ю. Грицюк (к), Бурдега, С. Косминка, Р. Григорів, Неміш (Бойчук, 46 (Заліщук, 75 )).