Епіцентр К10 – на виліт…

♦ Поступившись у результативній перестрілці в Сумах – 5:6, іванофранківці, одначе, мали стратегічну двораундову перевагу над суперником – для продовження кубкових змагань їм вистачало навіть мінімальної перемоги в домашньому матчі, але за умови, що пропустять менше, ніж у гостях. І за підсумком першого тайму все складалося, як і планувалося, – 2:1.

Проте в другому таймі сумчани упродовж чотирьох хвилин геть переламали всі наші стратегії, заставивши хлопців Ярого пограти в доганялки. Завдяки покеру капітана Даніва камбек таки вдався, але бодай повторити дзеркльний сумський рахунок не пощастило. І хоча гравці “СумДУ” вперше в нинішньому сезоні упустили перемогу, але це не завадило їм пройти до 1/8 фіналу Кубка України.

♦ Тепер залишається сподіватись на “Візу Вторму”, котра 10 грудня в такому ж повторному матчі прийматиме одеський “Делівері”, програвши в гостьовому поєдинку з рахунком 2:3.

Кубок України. Другий попередній етап. Матч-відповідь

“ЕПІЦЕНТР К10” Івано-Франківськ – “СУМДУ” Суми – 5:5 (2:1)

Голи: Назарій Данів (5, 16, 29, 38), Володимир Прокоп (34) – Максим Мисловський (2, 28), Андрій Бурдюг (24, 26), Ілля Пустовійт (29).

Перший матч: 5:6.

Епіцентр К10: 18. Павло Русак – 9. Роман Ярий, 10. Віталій Рябоконь, 14. Назарій Прокопів, 23. Назарій Данів (к) – 4. Василь Красій, 7. Тарас Томин, 11. Ярослав Галян, 16. Любомир Федик – 76 Володимир Прокоп, 88. Іван Гаврилків. Головний тренер: Роман Ярий.

СумДУ: Сітнер – Бабинін, Бурдюг (к), Мисловський, Ігумнов – Смоляк, Пустовійт, Колесник, Прощенко. Головний тренер: Сергій Пісоцький.

Попередження:  Галян (27) –  Ігумнов (16), Бабинін (27).