Фатальні останні 5 хвилин

ПЕРШИЙ КУБКОВИЙ МАТЧ ТА ВТРАЧЕНА НА ОСТАННІХ ХВИЛИНАХ ПЕРЕМОГА. СКК ДЕМНЯ ЗДОБУВАЄ КОМФОРТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ У КАЛУШІ

Калуш грає внічию з Демнею, хоча за 6 хвилин до фінального свистка перемагав – 2:0. Покуття розгромлене в Соснівці, поступившись тамтешньому Рочину – 0:3.

ФУТБОЛ ПРИКАРПАТТЯ розповідає детальніше про те, як наші посланці в аматорських всеукраїнських змаганнях стартували в кубковому турнірі.

Кубок України серед аматорів. 1/16 фіналу

13 вересня (середа)

ФК КАЛУШ – СКК ДЕМНЯ Львівська обл. – 2:2 (1:0)

Калуш, стадіон «Хімік». 200 глядачів.

Голи: Ігор Цимбалістий (33), Андрій Драган (55) – Віталій Микитин (84), Олександр Яремчук (89).

Арбітри: О. Циганков (Тернопіль); В. Федунець (Тернопіль) / Є. Гашков (Чернівці). Четвертий арбітр: Р. Андрунишин (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: В. Антимійчук (Чернівці).

Online-трансляція

За матеріалами: ФК КАЛУШ /fckalush.com/.

Упевнено та енергійно розпочали калушани свій перший кубковий матч сезону, домінуючи на футбольному полі та створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. На 33-й хвилині після флангової передачі Ігор Цимбалістий відзначився голом в другому матчі поспіль, головою спрямувавши м’яча у ворота суперника.

На старті другого тайму результативним ударом відкрив рахунок своїм забитим м’ячам Андрій Драган, котрий вдало відгукнувся на кутовий удар з правого флангу та головою переправив круглого під поперечку воріт голкіпера Демні Андрій Крашевського.

Але після цього атакувальний хист кудись зник, СКК Демня все впевненіше і впевненіше почував себе на зеленому газоні калуського клубу. Ймовірно, на це вплинули одразу чотири заміни в перерві матчу, коли замість Пульківа, Генеги, Турка, Хомина на полі з’явились відповідно Гончар, О. Мельник, Драган та Петрик. Можливо, команда намагалась зіграти на утримання позитивного результату, за що і була покарана в кінцівці матчу.

Нічийний результат для гостей вибороли Віталій Микитин, на 84-й хвилині пробивши в нижній лівий кут воріт, та Олександр Яремчук, який за хвилину до фінального свистка ударом головою вразив ворота Богдана Кузіва.

Таким чином, за вагомої переваги господарів гра завершилась результативною нічиєю, а підсумується дуель матчем 27 вересня на стадіоні СКК «Демня».