GROUNDHOPPING.IN.UA: ФРАНКІВСЬКІ ФАНИ СУМУЮТЬ ЗА ВЕЛИКИМ ФУТБОЛОМ

Groundhopping – це захоплення, яке полягає у відвідуваннях матчів на якомога більшій кількості різних стадіонів. Ось що побачив і сфотографував один з активістів спільноти в Івано-Франківську.

Повертаючись із виїзду до Ужгорода, я заскочив до Івано-Франківська побачити своїх друзів, один з яких раніше ганяв за “Прикарпаття”. І лише при зустрічі він мені повідомив: ну мені трохи відлучитися треба буде, зганяти за банером, бо сьогодні ж футбол. От так новина! Я раніше ніколи не був на франківському стадіоні “Рух”, тому пропускати таке дійство було неприпустимо.

Футбольний клуб “Прикарпаття” перестав існувати в 2012-му році, і з того часу місцеві фани сумують за футболом. Але нещодавно ФК “Тепловик” переіменувався в “Тепловик Прикарпаття”, і тому зелено-жовті фанати вирішили сходити на розвідку – подивитися, що воно за клуб, і таки згадати старі часи. По суті, це був їх перший матч після 4-річної перерви.

На трибунах зібралося досить-таки багато народу, офіційний протокол пише про 1500 чоловік, хоча, на мою думку, ця цифра таки завищена. Фанатів “Прикарпаття” зібралося спочатку 7 чоловік, до другого тайму підтягнулися ще троє. Що здивувало, так це повна відсутність зарядів, лише мелодійні протяжні пісні, більшість з яких не виконує жоден із фанатських рухів України. Заряджали з перервами, проте протягом усього матчу.

gh_20160417_08Як виявилося, ФК “Теловик” – клуб із доволі чималою історією, скоро виповниться 20 років, як він виступає в різних обласних змаганнях Франківщини. За цей час клуб обзавівся і власними фанатами, які також прийшли на цю гру. Правда, на другий тайм і майже не заряджали, проте мали свій банер і барабан.

Також у цієї команди є власний дуже атмосферний стадіон “Гірка”, тому проведення матчу на 22-тисячному “Русі” було скоріше винятком, адже на матчі був присутній мер міста, купа його заступників і загалом відкриття чемпіонату відбувалося дуже пафосно. Вже наступний домашній матч команда зіграє на рідній компактній арені.

“Тепловик Прикарпаття” програв 0:3, дограючи матч у меншості, втім, схоже, влада Франківська вирішила серйозно взятися за розвиток футболу в місті, тому результати мають прийти рано чи пізно.

gh_20160417_05КРОКИ ВЛАДИ. ЦЕ ВЖЕ СПРАВДІ КОНКРЕТНІШЕ
Сич, Гончарук та Марцінків проведуть нараду з питання створення футбольного клубу в Івано-Франківську. Про це сьогодні повідомив портал СТИК.

У понеділок, 25 квітня 2016 року, о 15 год. в каб. 500 обласної ради за участю голови обласної ради Олександра Сича, голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа відбудеться нарада з питання створення футбольного клубу в м. Івано-Франківську.

На нараду запрошуються заступники голів обласної ради, обласної державної адміністрації, міського голови, голови постійних комісій обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків і з питань гуманітарної політики та свободи слова, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Схожі новини

Залиште коментар