Галич не зупинити? Касова і Медик не помічають опонентів

1 Pislia turu

♦ У центральному матчі другого туру головний фаворит обласного чемпіонату в Городенці на класі довів свою перевагу над другим призером минулого сезону і таким чином узяв реванш за свою поразку в Галичі. Й тепер постає запитання: а хтось із суперників зможе зупинити галичан у боротьбі за пальму першості?

♦ Після переможного дубля в Городенці зі значним відривом від суперників продовжив гонку бомбардирів нападник галичан Роман Барчук.

♦ Брошнівські Карпати і Придністров’я в доданий час перед завершенням поєдинків утратили перемоги відповідно над Бескидом і Вихорем. Причому, тлумачани вдома, потужно стартувавши, вже до 13-ї хвилини вигравали з рахунком 2:0.

♦ Також, пропустивши два швидкі голи на самому початку другого тайму, так і не зуміли оговтатися на “Гірці” долиняни, котрі не очікували поразки від дещо омолодженого Тепловика.

♦ Знову засмутили своїх шанувальників ФК Калуш, снятинське Покуття й болехівські Карпати, котрим не допомогли й рідні стіни. У той же час стартовий спурт вивів Турку і Бурштин одразу у фаворити змагань, щоправда доволі умовні з огляду лише на початок перегонів.

Чемпіонат області. Перша ліга. 2 тур

20 серпня (неділя)

КОЛОС ГОРОДЕНКІВЩИНИ – ФК ГАЛИЧ – 0:2 (0:0)

Голи: Роман Барчук (46, 73).

БЕСКИД Надвірна – КАРПАТИ Брошнів-Осада – 1:1 (0:0)

Голи: Іван Щеглюк (90+1) — Юрій Гладенький (67).

ПОКУТТЯ Снятин – ФК БИТКІВ – 1:3 (0:1)

Голи: ? Романюк (85) — Назарій Гринюк (33, 61), Володимир Ільницький (82).

ПРИДНІСТРОВ’Я Тлумач – ВИХОР Ямниця – 2:2 (2:1)

Голи: Володимир Смикавчук (2), Роман Горбатий (13) – Тарас Іваночко (23), Андрій Мельничук (90+2).

ТЕПЛОВИК-ДЮСШ-3 – НАФТОВИК Долина – 3:1 (0:0)

Голи: Олександр Солдатенко (46), Назарій Ковтун (47, 54) — Михайло Басараб (65).

КАРПАТИ Болехів – НФК БУРШТИН – 0:1 (0:0)

Гол: Іван Ципердюк (50-пен.).

ФК КАЛУШ – ФК ТУРКА – 0:3 (0:3)

Голи: Назар Маковійчук (7), Валентин Маковійчук (14), Василь Боледзюк (41).