Худобяк і Приймак уже вкотре в збірній Другої ліги

Портал Sport Arena, інформаційний партнер ПФЛ, назвавши символічну збірну 27-го туру в Другій лізі сезону 2016/2017, включив до її складу двох лідерів івано-франківського “Тепловика-Прикарпаття” — центрального оборонця Владислава ПРИЙМАКА і найвлучнішого бомбардира Другої ліги Ігоря ХУДОБ’ЯКА. Якщо Влад ушосте називається серед лауреатів, то “Халк” – водинадцятеро (!).

Із початку ж дебютного сезону вже вісім прикарпатців уходили до символічних збірних другої ліги:

11 разів – Ігор ХУДОБ’ЯК;
6 разів – Владислав ПРИЙМАК;
5 разів – Володимир БОРИШКЕВИЧ;
4 рази – Артур КОМАР;
По разу – Тарас БОЙКО, Остап ВУЛЬЧИН, на заміну – Орест ЯНУШ, Роман ДИТКО.

Двічі тренером туру визнавався наставник “тепловиків” Володимир КОВАЛЮК, а після перемоги його команди над “Кременем” Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу. проаналізувавши підсумки чергового ігрового дня, визнав наставника прикарпатців
найкращий тренер 27-го туру Другої ліги.

Детальнішу розповідь прес-служби тренерського об’єднання про чесноти Володимира Ковалюка вмістимо в наступному матеріалі.

Друга ліга. Збірна 27-го туру

Артур ВАЛЕРКО, Sport Arena


WomP_VFvtW4 — копия — копияЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК – ВЛАДИСЛАВ ПРИЙМАК
Тепловик-Прикарпаття

Кременчужани їхали до Івано-Франківська за очками, тож це був іспит для оборони господарів, яка створена з місцевих вихованців, більшість із яких тільки набуває професійногог досвіду на дорослому рівні. Але прикарпатці показали, що із самовіддачею і морально-вольовими якостями у них все в порядку. Той же Приймак дуже здорово воював із Тимченком і Козловим, а одного разу підстрахував воротаря, винісши м’яч із порожніх воріт.


58 — копияНАПАДНИК – ІГОР ХУДОБ’ЯК
Тепловик-Прикарпаття

Саме в таких матчах Тепловик-Прикарпаття особливо потребує допомоги свого лідера, і “Халк” доводить клас, забиваючи будь-яким суперникам — незважаючи на їх номінальний клас і претензії. У матчі з кременчужанами Худоб’як ще в першому таймі міг відкривати рахунок, неодноразово вигравав у суперників як позиційну, так і силову боротьбу. Після перерви домігся свого, і саме цей гол вирішив долю важливого матчу.


UPL-2liga27 (1)

Ілюстрація Антона Фурманюка, Sport Arena.

Схожі новини

Залиште коментар