Худобяк залишиться в Тепловику-Прикарпатті ще на сезон

 Головний тренер “Тепловика-Прикарпаття” Володимир Ковалюк підтвердив, що лідер команди Ігор Худоб’як залишиться в Івано-Франківську ще на сезон. Про це повідомляє SPORT ARENA із посиланням на FirtkaTV. За словами Ковалюка, йому приємно, що найкращий бомбардир минулого сезону другої ліги прийняв таке рішення.

— Ігор Худоб’як став найкращим бомбардиром і гравцем другої ліги. Всі його бояться, мені приємно, що він у нашій команді. Він залишається з нами і на наступний сезон. Розуміємо, що рівноцінної заміни йому немає – у нас є хороший молодий хлопчна Роман Дитко, але він отримав перелом ноги і буде лікуватися ще місяць. Дуже добре, що Худоб’як без заміни відіграв такий сезон, – заявив тренер в інтерв’ю FirtkaTV.

При цьому тренер відзначив, що зберегти лідера клубу допомогла стабільна ситуація з фінансуванням.

croped— Хотів би подякувати нашому керівництву – у нас стабільне фінансування і немає заборгованості ні перед одним футболістом. Я завжди говорив: нехай будуть невеликі кошти, але стабільні. Це ліпше, ніж обманювати хлопців і обіцяти те, що не можна виконати.

— А коли ми зміцнимо матеріальну базу, Перша ліга – це мінімум, що має бути в такому місті, як Івано-Франківськ. Раніше наша команда “Прикарпатті” взагалі грала у Вищій лізі. Тож працюємо над поступовою реконструкцією і поліпшенням стадіону – опалення, автоматичний полив поля, газон.

Нагадаємо, 30-річний Ігор Худоб’як на прізвисько Халк перебрався в “Тепловик-Прикарпаття” минулого літа з “Вереса”. На його рахунку 24 голи в 29 матчах минулого сезону другої ліги.

“Тепловик-Прикарпаття” посів 10-те місце за підсумками минулого розіграшу третього за силою дивізіону українського футболу.

Схожі новини

Залиште коментар