Ігор Ощипко став гравцем ФК Львів

Lviv 1

♦ Учора, 26 липня, ФК Львів у матчі Кубка України переміг вдома луцьку Волинь – 3:0. Одним із творців цього успіху став наш краянин із Городенківщини, колишній гравець збірної України та львівських Карпат Ігор Ощипко.

31-річний футболіст відіграв за нову команду всі 90 хвилин матчу. Проте вийшов він не на звичній для себе позиції лівого захисника, а в центрі поля й виконував функції опорного півзахисника. Не зважаючи на річну перерву в кар’єрі, Ігор продемонстрував хорошу фізичну форму. Помилок на новій для себе позиції не допускав, пише Борис Коців (Галичина спортивна).

Останнім клубом Ощипка, нагадує журналвст, був болгарський Ботєв, який він покинув рік тому. В Європі він ще встиг пограти за австрійський Штурм та молдовську Зарю. Найкращі наразі свої роки Ігор провів у львівських Карпатах, за які виступав із 2008 до 2013 року. У зелено-білій футболці він провів понад сотню матчів і забив 11 голів. Також на його рахунку три матчі за збірну України.

Переглянувши LIVE | ФК ЛЬВІВ – ВОЛИНЬ, Футбол Прикарпаття не може не відзначити, що й сьогодні Ощипко нагадує себе колишнього, в розквіті сил. Чого вартий його удар у високому стрибку, який мало не увінчався голом (на фото), хоча за фактурою він далеко не Худоб’як чи Мбокані. Тож шанувальники Карпат напевне ж згадали гол у виконанні Ігоря у ворота самого київського Динамо.