КіК здобув кубок Івано-Франківська

kik

♦ У неділю на МЦС “Рух” відбувся фінальний матч кубка Івано-Франківська з футболу, присвячений Дню міста. На головній футбольній арені області зійшлись чинний володар трофею “КіК” та вовчинецька “Бистриця”. Здобувши переконливу перемогу, головний трофей знову завоював “КіК”.

РЕПОРТАЖ:
Футбольний Франківськ

Кубок Івано-Франківська. Фінал

7 травня (неділя)

“КіК” Івано-Франківськ – “Бистриця” Вовчинець – 4:1 (2:1)

Голи: В. Сенько (7, 64), Ленюк (45), Атаманюк (77) – Романчук (10).
Івано-Франківськ, МЦС “Рух”. 500 глядачів, t°: 20. 17:30.

КіК: А. Сенько, А. С. Качкан (Гринишин, 86), Николин (Малевич, 46), Чинаєв, Атаманюк, Кузик (Кучиминда, 89), Телішевський, Ленюк, В. Басюк, В. Сенько, Ярмошевич. Головний тренер: М. Калиновський.
Бистриця: Штефурак, Плетенчук, Кана Соломон (Григоришин, 78), Котурбаш (Руденко, 56), Підгурський, Мартинюк (Рибак, 45), Кухарський, Януш (Кузенко, 46), Романчук (Сливінський, 67), Бойко (Гуцман, 46), Пантюхов (Турій, 46). Головний тренер: В. Романчук.

Попередження: Телішевський (26) – Кухарський (38).

Протягом стартових десять хвилин зустрічі команди встигли обмінятися голами – спершу Віталій Сенько (“КіК”) відкрив рахунок, а за кілька миттєвостей екс-гравець “Прикарпаття” Валентин Романчук зрівняв рахунок. Все ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги “КіК” – гол у роздягальню забив Віталій Ленюк.

У другому таймі Сенько оформив дубль, а Ростислав Атаманюк підбив підсумок фінального протистояння – 4:1 на користь команди Михайла Калиновського.