Косів допомагає бурштинцям

2 LIGA 5

♦ Тривалий час перебуваючи в затінку, в останніх турах вибухнула “Гуцульщина-ДЮСШ”. Спершу косівчани розгромили сусідів із Кут, які не покидають намірів здобути “бронзу”, а в четвер сенсаційно з таким же рахунком, 3:0, здолав одноосібного ліде першості – бовшівську “Касову” – і тим самим допоміг НФК “Бурштин” скоротити відрив від головного суперника на єдине очко.

♦ Лише одним очком задовольнилися солотвинці, які, приймаючи “Черемош”, змогли лише зрівняти рахунок, поступаючись у перщому таймі. Цим скористалися “Карпати”, які в другій половині зустрічі дотиснули заболотівців.

Першість області. Друга ліга. 23 тур

31 травня (середа)
“Прут” Делятин – “Сокіл” Павлівка – 4:0

1 червня (четвер)

“Покуття” Снятин – НФК “Бурштин” – 0:2 (0:0)
Голи: Іван Ципердюк, Андрій Голей.
Арбітр: Р. Гордійчук.

19Попри комфортний рахунок, «Покуття» виявився для бурштинців не таким вже й простим суперником. Із перших хвилин матчу бурштинці взяли м’яч під свій контроль і впевнено контролювали гру, але першу гольову нагоду створили саме гоподарі, коли після навісу з правого флангу нападник господарів пробивав у кут воріт, але бурштинський голкіпер їх урятував. Після цього бурштинці пробудилися, заграли активніше і створирили низку небезпечних атак, які закінчувалися ударами по воротах господарів.

На другу половину гри Бурштин вийшов заряджений тільки на перемогу, адже надійшла інформація з Косова, де місцева команда вигравала, 2:0, від “Касової”, прямого конкурента бурштинців за перше місце. Тиск на ворота господарір значно виріс, натомість снятинцям нічого не залишалося, як грати тільки від оборони. В середині другого тайму Бурштин все-таки дотиснув господарів – Іван Ципердюк забиває дуже важливий перший гол, а другий забив Андрій Голей, який вийшов на заміну. 0:2. У підсумку бурштинці виграють поєдинок і скорочують відрив від Бовшова до одного очка.