Кремінь за крок до чвертьфіналу

♦ Учора зіграно перенесений матч друго туру, в якому пістинський “Кремінь” переміг чемпіона Снятинщини – “Лігу” (Будилів), причому з притаманним для групи А рахунком 2:0, оскільки так завершилися три поєдинки з чотирьох. Набравши макисум, команда Косівщини, щоправда, не гарантувала путівки до плей-оф – все буде залежатиме від двох наступних протистояннях знову ж таки за участі “кремінчан”. З огляду на можливі результати продовжити боротьбу за кубок мають шанси і “Обрій”, і “Ліга”.

Кубок чемпіонів міст і районів області

Група А
“Кремінь” Пістинь (Косівський район), “Обрій” Чернятин (Городенківський район), “Ліга” Будилів (Снятинський район).

2 тур. 2 листопада (середа)
“Кремінь” – “Ліга” – 2:0
ВІДЕО (фрагмент)

М   ГРУПА А   І     В     Н     П   Мз Мп    О   
1   КреміньПістинь 2 2 0 0 5 2 6
2   ОбрійЧернятин  3 1 0 2 4 5 3
3   ЛігаБудилів  3 1 0 2 2 4 3

 

Наступні матчі. 14:00
5 тур. 5 листопада (субота)
“Ліга” – “Кремінь”
6 тур. 6 листопада (неділя)
“Обрій” – “Кремінь”

Група Б
ФК “Угорники” (Коломийський район), ФК “Прибилів” (Тлумацький район), “Підгір’я” Назавизів (Надвірнянський район), “Козацький Острів” Чорнолізці (Тисменицький район).

М   ГРУПА Б   І     В     Н     П   Мз Мп    О   
1   ФК Угорники 4 3 1 0 20 2 10
2   Козацький Острів 4 2 1 1 7 4 7
3   ФК Прибилів 4 1 0 3 6 15 3
4   Підгір’я Назавизів 4 1 0 3 4 16 3

 

Наступні матчі. 14:00
5 тур. 5 листопада (субота)
ФК “Угорники” – ФК “Прибилів”
“Козацький острів” – “Підгір’я”
6 тур. 6 листопада (неділя)
ФК “Угорники” – “Козацький острів”
ФК “Прибилів” – “Підгір’я”

Група В
ФК “Липівка” (Рогатинський район), “Отрада” Глибівка (Богородчанський район), “Хортиця” Крихівці (Івано Франківськ), “Луквиця” Вікторів (Галицький район).

М   ГРУПА В   І     В     Н     П   Мз Мп    О   
1   Отрада Глибівка 4 2 2 0 14 8 8
2   ФК Липівка 4 2 1 1 12 8 7
3   Хортиця Крихівці 4 1 1 2 8 12 4
4   Луквиця Вікторів 4 1 0 3 10 16 3

 

Наступні матчі. 14:00
5 тур. 5 листопада (субота)
“Отрада” – “Хортиця”
“Луквиця” – ФК “Липівка”
6 тур. 6 листопада (неділя)
“Отрада” – “Луквиця”
“Хортиця” – ФК “Липівка”

Група Г
ФК “Тяпче” (Долинський район), “Сокіл” Голинь (Калуський районн), ФК “Тисів” Болехів, “Оболонь” Брошнів (Рожнятівський район).

М   ГРУПА Г   І     В     Н     П   Мз Мп    О   
1   ФК Тяпче  4 4 0 0 12 1 12
2   Сокіл Голинь 4 2 0 2 6 6 6
3   Оболонь Брошнів 4 2 0 2 5 9 6
4   ФК Тисів Болехів 4 0 0 4 4 11 0

 

Наступні матчі. 14:00
5 тур. 5 листопада (субота)
ФК “Тяпче” – ФК “Тисів”
“Оболонь” – “Сокіл”
6 тур. 6 листопада (неділя)
“Сокіл” – ФК “Тисів”
“Оболонь” – ФК “Тяпче”.

Бомбардири після двох турів

4 – Володимир Крохмалюк (ФК “Липівка”)
3 – Артур Фірсов (ФК “Угорники”), Олександр Єжижанський (ФК “Прибилів”), Роман Гірний (ФК “Тяпче”).

Схожі новини

Залиште коментар