Кубковий дубль Оскара

♦ Підгірський “Оскар” вдруге поспіль виборює Кубок Івано-Франківщини


22 червня на стадіоні “Хімік” у Калуш відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Івано-Франківської області сезону 2016/17 років, у якому зустрілися “Оскар” (Підгір’я Богородчанського району) та “Гал-Вапно” (Галич). Єдиний переможний гол Віктора Яневича на 23-й хвилині зі стандарту дозволив чинному володареві кубка залишити в Підгір’ї обласний трофей ще на один рік.

Фото: Петро БЕЛЕЙ /ifff.if.ua/.

Кубок області 2016-2017. Фінал

22 червня (четвер)

“ОСКАР” Підгір`я – “ГАЛ-ВАПНО” Галич – 1:0 (1:0)

Гол: Віктор Яневич (23).
Калуш, стадіон “Хімік”. 600 глядачів, t°: 25, оцінка поля – 4.

Final 1

Оскар: Макогон, Долотко, Лазорик, Гребинський, Яневич, Данищук (к), Курташ, Блащук (Герин, 90), Іванишин, Стоцький, Романишин (Цимбалістий, 66). Запасні: Гринів, Турчанський, Цвеюк, Онуфрак, Дмитрів. Головний тренер: Ігор Клебан.

Гал-Вапно: Клепко, Третяк, Гаврилишин (Соколовський, 85), Кримінський, Я. Вовчук, Томин (Ю. Вовчук, 85), Легкий (Сєдов, 82), Данів (к), Конкольняк, Кицька, Барчук. Запасні: Генсьор, Вад. Гуменюк, Бобко. Головний тренер: Андрій Нестерук.

Попередження: Стоцький (60), Макогон (87), Блащук (90) – Третяк (65), Барчук (67).
Вилучення: Стоцький (65) — Барчук (73); обидва – друге попередження.

Арбітри: Анастасія Романюк; Ярослав Вовчок / Ігор Геник. Спостерігач арбітражу – Василь Луцький; делегат ІФФФ – Ігор Данилевський.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ  ОГЛЯД МАТЧУ 

Final 7

Типовий кубковий поєдинок: боротьба на кожному сантиметрі газону, фол за фолом, емоції через край, а зв’язувалися докупи ледве три передачі. В такому разі недарма кажуть, що гра йде до одного голу. Воно так і сталося.

Final 3Звичаайно, на класі підгірці тримали ситуацію під власним контролем. Попри вмілу оборону суперників, вони методично розхитували галицькі редути, вишукуючи вразливі місцини. Настирливі й технічні гравці атаки “Оскара”, зокрема Роман Стоцький і Василь Блащук, час від часу підгодовували Ростислава Романишина, котрий баражував на вістрі, котрому, однак, принаймні двічі не вистачило вдачі.

Тим часом, пас саме на реактивного Блащука передував переможному голу. Лівий оборонець галичан Ярослав Вовчук Final 4змушений був локалізувати вихід Василя на вільний простір фолом. У тому, що цей стандар став фатальним для “Гал-Вапна”, заслуга, зрозуміло, і для такого майстра, як Віктор Яневич, і вина нерозторопних галицьких оборонців на чолі з воротарем Олексієм Клепком, якого вже давненько не бачили на останньому рубежі “ГВ”.

Останні просто відкрили для Яневича ідеальний коридор для разючого удару, а Ігор Гребинський із допомогою Івана Легкого загалом зробив його прохідним, тож Вікторові залишалося скористатися своєю смертоносною лівою. Гол!

Final 6

Final 2

Змінити цифри на табло як в один, так і в інший бік часу вистачало. Тим паче, що галицька команда, особливо в другому таймі, показала, що вміє не лише руйнувати наступальні потуги суперника. Тож навіть довелося всерйоз задуматися, яким робом Даніву і компанії вдалося залетіти в Калуші з непристойними 0:5. Загалом у фіналі зустрічалися гідні одна одну команди.

Final 5

Зрештою, про перебіг цього, часом навіть драматичного, двобою можна переглянути завдяки відео.

Схожі новини

Залиште коментар