Лауреатський дубль лідера Тепловика-Прикарпаття

♦ По завершенню регулярного чемпіонату України ПФЛ визначила всіх медалістів та лауреатів сезону 2016/17 у першій та другій лігах. Найкращий бомбардир Другої ліги Ігор «Халк» Худоб’як (“Тепловик-Прикарпаття” Івано-Франківськ) названий організаторами і найкращим гравцем дивізіону. Тож і вітаємо Ігоря із заслуженим високим визнанням!

Цікаво, що і в першій лізі став найкращим гравцем також головний бомбардир перегонів – Руслан Степанюк із рівненського “Вереса”.

Худоб’як – найкращий бомбардир, Боришкевич – другий асистент Другої ліги

Артур ВАЛЕРКО, Sport Arena

Найкращим бомбардиром другої ліги в цьому сезоні став нападник івано-франківського “Тепловика-Прикарпаття” Ігор Худоб’як на прізвисько «Халк». У 29 матчах він забив 24 м’ячі.

Ihor 6

Одразу звернемо увагу читачів: у зв’язку з особливостями бази даних організаторів тут закралася плутанина. Худоб’яку помилково зараховують 25 голів, доплюсовуючи йому ще й автогол у матчі з “Рухом” (Винники).

Насправді «Халк» забив 24 голи: 6 – “Металургу”, 4 – “Суднобудівникові”, по 3 – “Арсеналу-Київщині” та “Жемчужині”, по 2 – “Інгульцю-2” і “Реал Фармі”, по 1 – “Балканам”, “Кременю”, Нікополю та “Енергії”. Загалом не забивав Ігор шести командам: “Іллічівцю-2”, “Кристалу”, “Миру”, “Ниві-В”, “Поділлю” і “Руху”. Як бачимо, в сумі – 24. До речі, якщо вручну перерахувати голи в списку матчів у профайлі Худоб’яка на сайті ПФЛ, то ми побачимо ті ж 24 голи. Тож дані Sport Arena підтверджені і офіційно.

Услід за Худоб’яком у списку кращих бомбардирів розташувалися: Роман Бочак з “Енергії” і Артем Козлов з “Кременя” – по 22 голи, Руслан Паламар із “Жемчужини” – 20 голів.

Asist

Ексклюзивні підрахунки сайту Sport Arena дозволили визначити і кращого асистента Другої ліги 2016/17. Ним став Костянтин Пархоменко з “Балкан”, який у 30 матчах записав на свій актив 11 результативних передач (при 5 голах).

Слідом за ним розташувалися Володимир Боришкевич з “Тепловика-Прикарпаття” і Леван Кошадзе з Кременя (по 10 ассистів), по 9 – в активі Андрія Дедяєва і Ярослава Прокіпчука з “Енергії”, а також Станіслава Малиша з “Жемчужини”.

ГОЛ+ПАС

Гравець Команда Гол+Пас Голи Паси
Худоб’як Ігор Тепловик-Прикарпаття 26 24 2
Козлов Артем Кремінь (Кременчук) 26 22 5
Паламар Руслан Жемчужина (Одеса) 25 20 5
Бочак Роман Енергія (Нова Каховка) 23 22 1
Шастал Дмитро Енергія (Нова Каховка) 20 14 6
Райчев Олександр Балкани (Зоря) 18 10 8
Боришкевич Володимир Тепловик-Прикарпаття 16 6 10
Пархоменко Костянтин Балкани (Зоря) 16 5 11

 

Схожі новини

Залиште коментар