Михайло Басараб прилучиться до Яворського в Канаді

Низка ЗМІ інформує про те, що вісім українців, зокрема й один із лідерів чемпіонських брошнівських «Карпат», уродженець Болехова Михайло Басараб, стануть гравцями канадського «Атомік Селектс» (Торонто), очолений головним тренером Ігорем Яворським, екс-наставник тернопільської «Ниви». Він свого часу запросив Михайла до «Ниви» зі стрийської «Скали», а тепер бере його разом із кількома співвітчизниками до своєї заокеанської команди.

216b6-BasarabЗа інформацією видання Вголос (vgolos.com.ua), у Канаді виступатимуть четверо екс-гравців «Скали»: Михайло Басараб, Станіслав Катана, Денис Рильський та Василь Шпук, якого також пам’ятаємо за виступом за івано-франківську «Чорногору». Окрім названих гравців, «Атомік Селектс» найближчим часом поповнять Ігор Мельник, Володимир Плішка, Андрій Даньків та Олександр Семенюк. Президентом канадського клубу є Ігор Прокіпчук. Про те, що до Торонто полетять і наші Віктор Яневич та Микола Лазорик, про що ми повідомляли раніше, Вголос не інформує.
Більше про це канадське турне та свою колишню тернопільську команду Ігор Яворський розповів у розлогому інтерв’ю каналу TV-4.

yavorskyy-trk-footballІгор Яворський: “Я не збираюся запрошувати футболістів “Ниви”
Працювати футбольним тренером у Канаді їде Ігор Яворський. Легендарний гравець і тренер тернопільської “Ниви” отримав запрошення очолити одну з футбольних команд Торонто і вже підписав однорічний контракт. Яворський тренуватиме команду Ліги соккеру Канади The Atomic Selects Toronto, президентом якої є канадець українського походження Ігор Прокіпчук. Клуб комплектують в основному українцями й сподіваються у перший же рік виграти перше місце канадської першості.
– Це приблизно такого рівня, як наша перша ліга. В принципі, клуби, я би сказав, грають більш силовий футбол, дуже багато уваги приділяють функціональній підготовці, силовим якостям. Ми будемо старатися зробити команду, мабуть, більш європейською, технічнішою, комбінаційною, для того, щоб наша команда виділялась між інших команд, – розповів Ігор Яворський.
Виділятися не тільки якістю гри, але й результатом – завдання у Канадській лізі соккеру. Чемпіонат починається в кінці квітня, тож часу, аби зібрати й підготувати команду з чемпіонськими амбіціями, достатньо, вважає Ігор Яворський. Гратимуть в клубі переважно українці за походженням. Запрошують і професійних футболістів з України, які мають досвід виступів у першій і прем’єр-лізі.
– Коли їм відкриють робочі візи, тоді ми вже будем називати конкретні імена. Можу сказати єдине, бо тут ходять чутки, що Яворський хоче ледве не пів-команди “Ниви” забрати. Я ще раз кажу, якщо найдеться футболіст, який вирішить свої питання з футбольним клубом “Нива” і мене буде цікавити, тоді, звичайно, я сяду за стіл переговорів. Я не збираюся на даний час запрошувати з ФК “Нива” футболістів. Я не хочу, аби говорили, що Яворський розікрав команду, Яворський хоче завдати шкоду “Ниві”. Я завжди переживав за футболний клуб “Нива” і по нинішній день переживаю.
Контракт із Atomic selects Toronto підписано на один рік. У разі успішного виступу команди перебування Ігоря Яворського на посаді головного тренера, ймовірно, продовжать, утім, назавжди залишатися в Канаді він не планує.
Детальніше – ТУТ.

Схожі новини

One thought on “Михайло Басараб прилучиться до Яворського в Канаді

  1. Станіслав Диндин

    міша басараб

Залиште коментар