На Прикарпатті під час гри футболіст зламав щелепу арбітрові

♦ У Галицькому районі під час футбольної гри футболіст побив та облаяв арбітра під час матчу, за що суд ухвалив позбавити порушника волі на один рік.


Бійка відбулась на стадіоні села Медуха. Під час гри двох команд з Галицького району один із футболістів, використовуючи нецензурну лайку, почав суперечку з арбітром, за що отримав попередження.

Після цього обурений футболіст почав себе поводити ще агресивніше, не заспокоївся і продовжував лаятися на полі. Зупинивши гри, суддя показав порушникові повторне попередження і пред’явив тому почергово жовту та червону картки. А коли схилився записати рішення у робочий блокнот, отримав удар у щелепу від обуреного гравця. Після чого футболіст зійшов з поля.

Як у суді пояснив сам хуліган, арбітр, мовляв, зробив повторне попередження, одразу показавши червону картку, що не відповідає правилам футбольного суддівства. У свою чергу, судова експертиза встановила, що футболіст завдав тілесні ушкодження у вигляді закритого двобічного перелому нижньої щелепи, що викликало необхідність проведення операції.

Заслухавши всіх свідків та сторін, суд вирішив, що футболіст заподіяв умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження та грубо порушив громадський порядок із мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю (тобто хуліганив).А відтак суд постановив позбавити порушника волі на один рік.

“Галицький кореспондент” /gk-press.if.ua/.

Схожі новини

Залиште коментар