Найрезультативніший поєдинок туру в Івано-Франківську

♦ В передостанньому турі першого кола регулярного чемпіонату у вітчизняній першій лізі дуже цікавим і напруженим, а головне – суперрезультативним виявився матч в Івано-Франківську, де «Епіцентр К10» нарешті (після кубкової невдачі) вирвав перемогу в сумських “студентів” і наздогнав одеський “Делівері”. А це означає, що іванофранківці повернулися в боротьбу за путівку до плей-оф.

Багатий на події матч увінчали три хет-трики, два дабл-пенальті (один – реалізований), три 6-метрові пенальті й уже традиційно надрезультативний поєдинок за участі «СумДУ». Однак, цього разу він виявився програшним для ще недавнього лідера першості…

Хоча після першого тайму, що закінчився з рахунком 2:1 на користь «будівельників», мало хто міг передбачити, що за підсумками гри буде забито аж п’ятнадцять голів на дві команди. А могли підопічні Романа Ярого після першої 20-хвилинки вести і 3:1, якби Рябоконь реалізував дабл-пенальті. Втім, Віталій виправився у другому таймі, оформивши хет-трик.

Загалом, у другому таймі, як влучно відзначає “Футбольний Франківськ”, відбулося справжнє “футбольне божевілля”, що розігралося в проміжок з 32-ї по 35-ту хвилини. Сумчани зусиллями Сороки та Гаврилківа, в пасиві якого автогол, зрівняли рахунок. Один оберт секундної стрілки вистачило господарям, аби завдяки Рябоконю вийти вперед. Далі Павло Русак у межах своїх володінь збиває Мисловського. Вирок із шести метрів чітко реалізував Ігумнов – 6:6. Той-таки Рябоконь за хвилину знову вивів “Епіцентр К10” уперед – 7:6. За 1:59 до фінальної сирени Мисловський вже вкотре зрівнює рахунок, а за кілька миттєвостей Рябоконь оформив хет-трик, а разом з тим і підсумував остаточні 8:7 на користь підопічних Романа Ярого.

Чемпіонат України з футзалу. Перша ліга

6 тур. 18 грудня (неділя)

«ЕПІЦЕНТР К10» Івано-Франківськ – «СУМДУ» Суми – 8:7 (2:1)

Голи: Данів (10, 26, 29), Ярий (15 – з 10-метрового), Прокоп (24 – з 6-метрового), Рябоконь (33, 35, 39) – Ігумнов (20 – з 6-метрового, 34 – з 6-метрового), Мисловський (22, 30, 38), Колесник (25), Гаврилків (32 – автогол).

Епіцентр К10: 18. Павло Русак – 10. Віталій Рябоконь, 23. Назарій Данів (к), 14. Назарій Прокопів, 9. Роман Ярий – 76. Володимир Прокоп, 4. Василь Красій, 7. Тарас Томин, 11. Ярослав Галян – 88. Іван Гаврилків, 16. Любомир Федик (вор), 1. Олексій Клепко (вор). Головний тренер: Роман Ярий.

СумДУ: Сітнер – Бурдюг, Мороз (к), Сорока, Ігумнов, Бабинін, Мисловський, Смоляк, Зеленський, Пустовійт, Петраков, Грибачов, Колесник, Параконний, Прощенко. Головний тренер: Сергій Пісоцький.

Попередження: Красій (20), Русак (33) – Сітнер (12), Мисловський (23).

Відеоогляд матчу.

«Епіцентр К3» Київ – «Епіцентр К» Чернівці – 2:0
Голи: Макаєв (17, 28).

«Делівері» Одеса – «Епіцентр К Авангард» Одеса – 2:3
Голи: Фадєєв (4), Малюга (40) – Леонов (3), Свиридов (14), Гавенко (38).