Нива вдруге в сезоні програє Прикарпаттю. Як це було?

♦ 5 серпня тернопільська “Нива” у четвертому турі Другої ліги вдома поступилася івано-франківському “Прикарпаттю” з рахунком 0:1.

РЕПОРТАЖ: Прес-служба футбольного клубу “Нива”

♦ Долю протистояння вирішив єдиний гол франківця Ореста Януша, який відзначився на початку другого тайму. А загалом, матч не був надто видовищним та багатим на гольові моменти.

6Особливо це стосується першої половини матчу. На двох команди створили лічені нагоди, більшість з яких були біля воріт Максима Механіва. Спочатку Олег Веприк пробивав зі штрафного — воротар зіграв надійно. А трохи згодом гравець “Прикарпаття” стріляв з дальньої дистанції. Механів відбив м’яч перед собою, але підстрахував захисник, який виніс його подалі від воріт.

Господарям у першому таймі нічого не вдавалося створити в атаці. Пригадати можна лише небезпечний простріл Павла Нагорного, але форвард Юрій Головачук у боротьбі із суперником порушив правила, і момент було втрачено.

2ОГЛЯД МАТЧУ

А на старті другого тайму “Прикарпаття” повело в рахунку. Півзахисник гостей Орест Януш завдав удару з-за меж карного майданчика, і м’яч по неймовірній траекторії залетів у сітку воріт — 0:1.

Майже одразу “Нива” втратила шанс відігратися. Після подачі з кутового по воротах пробивав Тарас Мороз, але захисник вибив м’яч з лінії воріт. Повторний удар Павла Нагорного теж заблокували оборонці.

У середині другого тайму чудову нагоду відігратися втратив Юрій Головачук. Після прострілу Нагорного Юрій пробивав по воротах із розвороту, але м’яч розминувся в лічених сантиметрах з дальньою стійкою. У наступному епізоді Головачуку асистував Ільчишин, проте форвард пробив невдало.

ВІДЕО ГОЛУ

5А вже на доданих до основного часу хвилинах героєм матчу міг стати захисник “Ниви” Олександр Касьяненко, який вперше вийшов у основі. Після його подачі зі штрафного м’яч влучив у поперечину. Підсумував поєдинок неточний удар Чорномаза з лінії карного майданчика.

Підсумок гри — перша поразка “Ниви” в Другій лізі та друга поспіль поразка від “Прикарпаття” в офіційних матчах. А якщо брати до уваги ще й товариську зустріч на передсезонних зборах, то тернополяни вже тричі поспіль програють франківській команді.

Чемпіонат України. Друга ліга. Група А

4 тур. 5 серпня (субота)

НИВА ТЕРНОПІЛЬ – ПРИКАРПАТТЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 0:1 (0:0)

Гол: Орест Януш (51).

смт. Вишнівець Збаразького району, стадіон “Вишнівецька об’єднана громада”. 500 глядачів, t°: 33. Поле – 5.

Нива: Механів, Мороз, Музиченко, Нагорний, Касьяненко, Слоневський (Кохман, 85), Чорномаз, Ільчишин (Гуральський, 62), Гатала (Шевченко, 62), Понедєльник (Дзядикевич, 46), Головачук (Апанчук, 85).

Прикарпаття: Вульчин, Громоляк (Прошак, 70), Приймак, Бочкур, Яневич, Дербах, Веприк (Бойко, 82), Комар (Гуменюк, 55), Януш, Кузьмин (Оринчак, 71), Дитко (Худоб’як, 46).

Попередження: Слоневський (55), Головачук (61) — Дербах (38).

Арбітри: Михайло Райда (Закарпатська обл.); Віталій Скобля, Дмитро Сміляк (обидва – Київ). Резервний арбітр: Ярослав Леськів (Львівська обл.). Інспектор: Андрій Валенко (Львів).