Обрізаний чемпіонат-2. Налаштовується ще й четвертий відставник?..

♦ Полісся не зможе приїхати на гру з Буковиною через фінансові проблеми, тож матч 7-го туру другої ліги в Групі А в Чернівцях перенесений через фінансові проблеми житомирського клубу.

Як інформує Sport Arena з посиланням на офіційний сайт Буковини, сьогодні Полісся відправило черновецькому клубу лист, у якому просить перенести зустріч, оскільки не може приїхати на гру через фінансові проблеми.

«Засновником Комунального підприємства ФК Полісся тимчасово припинено фінансування, що призвело до неплатоспроможності клубу, а також неможливості забезпечити проїзд, проживання та їжу футболістів», – йдеться в листі.

– Хочу вибачитися перед вболівальниками за можливі незручності і подякувати керівництву ФК Буковина за те, що вони зрозуміли наше становище і пішли нам на зустріч. Єдина проблема – в найближчий тиждень не маємо доступу до нашого бюджету, тому не можемо профінансувати проїзд та проживання команди на найближчий тур. За тиждень-півтора ми вирішимо цю проблему. Жодної загрози зняття команди з чемпіонату не має. Ми продовжуємо працювати в штатному режимі, а команда – готуватися до наступних матчів чемпіонату, – прокоментував ситуацію на сайті житомирян директор КП ФК Полісся Віталій Лясковський.

Матч був запланований на неділю, 20 серпня. Нова дата проведення поєдинку Буковина – Полісся стане відома пізніше. А наступну домашню гру ФК Полісся мала б провести 26 серпня в Коростені проти волочиського Агробізнесу.

Sport Arena нагадує, що в ході поточного сезону другої ліги в Групі А через фінансові труднощі зі змагань знялися Черкаський Дніпро-2 , Тернопіль і Арсенал Київщина. Якщо Поліссі не вирішить свої проблеми і зніметься з Другої ліги, то в Групі А залишиться 8 команд замість планованих 12-ти.

У стартових турах другої ліги житомирська команда не набрала жодного очка, програвши, зокрема, й Прикарпаттю.

Схожі новини

Залиште коментар