Обрізаний чемпіонат. Другий пішов! На черзі – третій?..

♦ І тоді в нашій Групі А залишиться лише дев’ять (!) команд із дванадцяти перед стартом. Оце дочекалися!

Услід за кризовим Черкаським Дніпром-2, який в останні години перед початком сезону “цухнув” назад, після нишівної поразки в Івано-Франківську вирішив зійти з дистанції багатостраждальний Арсенал-Київщина. Хоча ПФЛ, намагаючись урятувати білоцерківців від “скорої смерті”, незважаючи на їхній лист-відмову, переніс вже другий календарний матч. А потім буде й тетій, і власне – доки?..

Тепер же однозначно вирішив знятися з другої ліги ФК Тернопіль, який теж відправив лист із відповідним проханням до ПФЛ. Причиною такого рішення теж стали фінансові проблеми, через які команда цими днями не зуміла приїхати на гру 6-го туру проти Полісся. Тепер рішення про зняття клубу має право приймати Рада ліг.

За інформацією Sport Arena, більшість футболістів, зокрема й низка прикарпатців, вже покинули команду й отримали статус вільних агентів. При тому всьому клуб не припиняє своє існування. ФК Тернопіль, як, до речі, й “каноніри”, планує пройти реорганізацію, щоб увійти в розширену Національну футбольну лігу України.

Як резонно вважають численні ЗМІ, відмови від продовження участі в змагаганнях можуть серйозно відбитися на календарі Групи А, де, вірогідно, можуть залишитися 9 команд замість планованих 12-ти. Таким чином, одразу по два-три клуби в кожному турі будуть мати непередбачений вихідний. Оскільки сезон іде повним ходом, вже немає можливості об’єднати групи або переверстати календар.

Ми йдемо, щоб повернутися!

ФК «Тернопіль» на ім’я президента Професійної футбольної ліги України Сергія Макарова направив листа про зняття з чемпіонату серед команд другої ліги.

– ФК «Тернопіль» пройшов важкий шлях становлення. Клуб і команда не зникає! У зв’язку з відсутністю фінансування ми знімаємося зі змагань у другій лізі. Зараз клуб переформатовується. Буде проаналізовано всі помилки, переглянутий план фінансування, змінено підхід до комплектації команди. Ми належно підготуємося до наступного сезону, щоб у всеозброєнні увійти до реформованої Національної футбольної ліги України, – повідомив начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть. – Керівництво клубу дякує тренерам, футболістам, працівникам клубу за роботу та вболівальникам за підтримку. Сподіваємося, футболісти ФК «Тернопіль» знайдуть команди, на які вони заслуговують.

Коментарі вболівальників

Ось такий у нас футбол! А хтось чекав чогось іншого? Хто наступний?
Мені ось просто цікаво: хоч хтось із ПФЛ понесе відповідальність за те, що видав атестат цьому непорозумінню? Чи, як зазвичай, колективна безвідповідальність?..
А що, це не бачили місяць тому?
Про Арсенал. Все до цього йшло спочатку, як не сумно це звучить. Клуб існував за принципом – як-небудь, аби було. Гравці — хлопчики-школярі. Свого нічого немає і не було – ні бази, ні стадіону. В принципі, все логічно. Боюся, що до кінця сезону таких клубів ще буде і буде.
Грошей немає! І на превеликий жаль таких команд ще додасться.

Обрізаний, убогий чемпіонат

Сайт уболівальників Ниви-В (Вінниця), www.niva.vn.ua

На тлі останніх новин про те, що на додаток до зняття «Черкаського Дніпра-2» оголосив про припинення участі в турнірі «Арсенал-Київщина», а також з огляду на неявку «Тернополя» до Житомира, чемпіонат України в північно-західній другій лізі виглядає, м’яко сказати, обрізаним і убогим. Таким чином, багато турів будуть складатися з трьох-чотирьох матчів, а паузи можуть досягати двох тижнів!

Ганьба «базар-лізі», яка в гонитві за масовістю і кількістю, набрала кого попало, розділивши цей набрід на дві групи. І тепер відгортає по повній. А разом з нею і команди, і їхні вболівальники. А, здавалося б, потрібно всього лише напередодні сезону взяти стартовий внесок заздалегідь. Без повернення в разі зняття. Або ще краще – плюс до внеску можна було брати ще «гарантійний мільйон гривень», який би повернувся з відсотками двома траншами – в зимове міжсезоння і через рік. Таким чином, ми були б захищені від несподіванок. Але «маємо те, що маємо».

Схожі новини

Залиште коментар