Олег Веприк уперше в збірній туру

Інформаційний партнер ПФЛ — портал Sport Arena, назвавши символічну збірну 34-го туру в Другій лізі сезону 2016/2017, включив до її складу одного з лідерів івано-франківського “Тепловика-Прикарпаття”, атакувального півзахисника Олега ВЕПРИКА. Хоча схоже визнання напрошувалося і раніше, ветеран прикарпатців потрапив до рейтингу найкращих уперше і став уже тринадцятим гравцем франківської команди, котрий відзначений популярним виданням.

Таким чином, із початку дебютного сезону до символічних збірних другої ліги входили:

12 разів – Ігор ХУДОБ’ЯК;
7 разів – Владислав ПРИЙМАК;
6 разів – Володимир БОРИШКЕВИЧ;
4 рази – Артур КОМАР;
По разу – Тарас БОЙКО, Роман БОЧКУР, Олег ВЕПРИК, Богдан ДЕНЕГА, Остап ВУЛЬЧИН, Андрій ГРОМОЛЯК, Ярослав СЕМ’ЯНЧУК; на заміну – Орест ЯНУШ та Роман ДИТКО.

♦ Тричі тренером туру визнавався наставник “тепловиків” Володимир КОВАЛЮК. До того ж, Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу двічі поспіль визнавався наставника прикарпатців ще й найкращим тренером Другої ліги.


ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК – ОЛЕГ ВЕПРИК

Тепловик-Прикарпаття

Перемога в Петровському районі дарувала іванофранківцям боязку надію на крок вгору і гарантувала фініш не нижче 10-го місця. Дуже добре для гостей, що в матчі з омолодженим “Інгульцем-2” їм допомогли найдосвідченіші лідери. Один із них – ветеран Веприк, який здорово влився в гру прикарпатців, – став справжнім героєм поєдинку. Одну його чудову передачу на класі перетворив у гол кращий бомбардир чемпіонату Худоб’як, а інший сповна скористався лідер опорної зони Дербах.


UPL-2liga34

Схожі новини

Залиште коментар