Оскар – переможець турніру

♦ Якщо не брати до уваги звитяги бурштинського “Енергетика”, то для НФК “Бурштин” це був перший фінал турніру в історії клубу. “Оскар” мав змогу вдруге після 2015 року повернути трофей до Підгір’я.

ФІНАЛ
19 березня (неділя)
Підгір’я, стадіон “Маяк”. 600 глядачів, +6°C.
Арбітри: М. Липко; М. Гудима / Б. Морозюк.

“Оскар” Підгір’я – НФК “Бурштин” – 2:1 (2:1)

Голи: Ігор Цимбалістий (27, 45+1) – Андрій Драган (29).

Оскар: Макогон, Долотко, Лазорик, Гребинський, Яневич, Блащук (Онуфрак, 76), Данищук (Басараб, 81), Курташ (Цвеюк, 66), Іванишин (Герин, 54), Романишин (Мартинюк, 90), Цимбалістий (Стоцький, 62). Ст. тренер: Ігор Клебан.

Бурштин: Бендер, Федорюк, Деренюк, Луцишин, Козловський, І. Ципердюк, Воробець, Кукурудз (Британ, 70), Титунін, Чернов (Веренка, 87), А. Драган. Гол. тренер: Володимир Рудницький.

У цьому матчі було все – емоції футболістів, напружена боротьба, непоступливість, гострі моменти, чудові комбінації, не зарахований гол. Як і в попередній грі суперників на груповому етапу (1:1), на полі підгірського стадіону “Маяк” всі 90 хвилин точилася рівна, безкомпромісна боротьба, незважаючи на те, що команди виступають у різних дивізіонах: “Оскар” – в аматорському чемпіонаті України, а їх опоненти – в другій обласній лізі.

Рахунок відкрив Ігор Цимбалістий, який у міжсезоння повернувся з НФК “Бурштин” до лав “Оскара”, ефектно головою закинувши “шкіряну кулю” під поперечку воріт суперника. Не встигли місцеві уболівальники і футболісти як слід відсвяткувати взяття воріт, як уже були самі змушені розпочинати з центру поля. Калушанин, а тепер, вочевидь, бурштинець Андрій Драган на 29-й хвилині встановив паритет у рахунку – 1:1. Зусилля Михайла Макогона у карколомному стрибку дотягнутися до м’яча виявилися марними. Команди продовжили демонструвати атакувальний футбол. Час спливав, здавалося, що тайм так і завершиться унічию, однак під завісу першої 45-хвилинки Цимбалістий знову виводить “Оскар” уперед – 2:1.

Після перерви стиль гри не змінився, і на атаки підгірців бурштинці відповідали разючими контратаками. Одна з них на 75-й хвилині закінчилась голом. Але взяття воріт “Оскара” арбітр зустрічі відмінив, зафіксувавши офсайд. До кінця матчу жодній з команд так і не вдалося реалізувати свої багаточисленні нагоди. Напруга тривала до фінального свистка Мирослава Липка, який зафіксував перемогу “Оскара”, а з нею і здобуття командою з Підгір’я головного трофею турніру.

19032017b

Матч за 3-тє місце
ФК “Битків” – “Гал-Вапно” Галич– 2:4
По ходу зустрічі футбольний клуб “Битків” вів у рахунку 2:1, але втримати свою перевагу в підсумку не зумів. “Гал-Вапно” провів три м’ячі і встановив остаточний рахунок на свою користь.