Перше місце Прикарпаття. Принаймні на добу… Оновлена таблиця

Оперативно. Скала не виправдала наших надій і програла Агробізнесу – 1:3. Тож Прикарпаття повертається на своє друге місце.

♦ Прикарпаття вкотре розгромило в Обухові Арсенал-Київщину (4:1) у матчі 13-го туру Другої ліги і принаймні на добу очолило турнірну таблицю в Групі А. Тож уболівальники іванофранківців сьогодні триматимуть кулаки за стрийську Скалу, котра приймає в Моршині Агробізнес.

♦ Якщо волочиську команду прикарпактці випереджають лише на очко, то відрив від тернопільської Ниви, котра йде третьою, після її недільної нічиєї з Буковиною вже становить комфортних дев’ять очок. Безпрограшна ж серія підопічних Володимира Ковалюка налічує десять поєдинків.

♦ У 14-му турі Прикарпаття наступної суботи вже вдруге цього сезону (наслідок триколового календаря) прийматиме ФК Львів, котрий учора упустив перемогу над Поліссям – 3:3.

Чемпіонат України. Друга ліга. Група А

13 тур. 24 вересня (неділя)

АРСЕНАЛ-КИЇВЩИНА Біла Церква – ПРИКАРПАТТЯ Івано-Франківськ – 1:4 (0:2)

Голи: Харрісон Омоко (55) — Ігор Худоб’як (4), Володимир Боришкевич (23-пен.), Ярослав Конкольняк (59), Роман Дитко (90).

м. Обухів, центральний стадіон імені В. Мельника. 50 глядачів, t°: 15 С.

Арсенал-Київщина: Гнатиш – Кемфор, Глущенко (Авдалян, 65), Нагірний, Тименко, Патрик, Грабчак, Шарай (Галич, 81), Омоко, Сьомка, Мартиненко. Запасні: Шкарбан, Гупалов, Байдюк, Давидовський. Головний тренер: Олександр Акимов.

Прикарпаття: Вульчин – Данищук, Приймак, Бочкур, Яневич, Бойко (Дербах, 61 (Прошак, 83)), Януш (Оринчак, 68), Веприк (Дитко, 80), Боришкевич, Кузьмин (Конкольняк, 46), Худоб’як. Запасні: Семенів, Гуменюк. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Попереджені: Сьомка (10) – Данищук (29).

Арбітри: Олександр Титов (Донецьк); Олександр Матяш (Полтава) / Ірина Петрова (Херсон). Резервний арбітр: Христина Козоріг (Київська область). Інспектор: Андрій Валенко (Львів).

Ярослав КРОХА, SportArena

У цьому поєдинку гості зіграли так, ніби й не було виснажливого матчу проти Карпат. Вже на четвертій хвилині Худоб’як довів, що недарма є лідером серед бомбардирів у лізі, забивши восьмий м’яч у сезоні.

«Каноніри» перебувають на іншому полюсі турнірної таблиці й тому грали другим номером. Надовго молодих захисників господарів не вистачило. Боришкевич реалізував пенальті, зробивши рахунок 0:2 вже на 23-й хвилині (на фото facebook.com/МФК Прикарпаття).

Відродив інтригу Омоко, зумівши відіграти один м’яч, який став першим у цьому сезоні для Арсеналу-Київщини. Інтрига протрималася недовго. Вже через кілька хвилин свіжий Конкольняк збільшив рахунок. А Дитко довершив розгром на 90-й.

Arsenal 13 tur-2

MAN OF THE MATCH –
ВОЛОДИМИР БОРИШКЕВИЧ (Прикарпаття)

Натхненний відмінною грою у Великому Галицькому Дербі, досвідчений півзахисник продовжив фейєрію. Цього разу в Обухові, де впав черговий суперник – Арсенал-Київщина.

Інші матчі туру

НИВА Тернопіль – БУКОВИНА Чернівці – 0:0

ФК ЛЬВІВ – ПОЛІССЯ Житомир – 3:3 (2:1)
Голи: Сергій Кисленко (30), Олексій Омельченко (40, 64) — Юрій Малей (10), Сергій Дячук (78), Микола Жовтюк (88).

НИВА-В Вінниця – ПОДІЛЛЯ Хмельницький – 1:0 (1:0)
Гол: Ігор Маляренко (29).