Перші два тури, таблиці й календарі

♦ У середу відбулися поєдинки другого туру ХІV розіграшу Кубку чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області сезону 2017/18 рр., тож саме час і ФУТБОЛУ ПРИКАРПАТТЯ прилучитися до цього турніру, в якому беруть участь 16 команд. У чотирьох групах, сформованих за регіональним принципом, команди виборюють по дві путівки до чвертьфіналу.

Відзначимо, що завершальний етап змагань відбудеться вже навесні наступного року, тож, на відміну від попередніх подібних турнірів, учасникам не доведеться боротися не лише між собою, але й з негодою.

У цьому матеріалі за даними обласної футбольної федерації розповідаємо про старт нинішньої “Ліги чемпіонів” у комплексі: склад груп, перші результати плюс таблиці, а також календарі матчів у повному обсязі.

Кубок чемпіонів міст і районів.

Група А

Кремінь (Пістинь, Косівський район), ФК Дебеславці (Коломийський район), Обрій (Чернятин, Городенківський район), Прут (Видинів, Снятинський район)

Перше коло
1 тур. 30 серпня (середа)
Кремінь – Прут – 1:1
Дебеславці – Обрій – -:+ (КДК №5)

Фактично чернятинці розгромили господарів – 3:0, але через підставного гравця КДК зарахувала Дебеславцям технічну поразку (–:+), відповідно Чернятину – технічну перемогу (+:–).

А тепер є запитання. А якщо за підсумками групового етапу для визначення учасників 1/4 фіналу Обрію якраз не вистачить отих заслужених 3:0, тоді чи не задумаємося над умотивованістю сумнозвісних +:- (-:+), якими вже багато років рясніють наші перегони?.. Розвивати думку ширше, гадаємо, немає потреби.

2 тур. 13 вересня (середа)
Прут – Обрій – 3:2
Кремінь – Дебеславці – 4:0

М
ГРУПА А
І
В
Н
П
М
О
1
Кремінь Пістинь
2
1
1
0
5 – 1
4
2
Прут Видинів
2
1
1
0
4 – 3
4
3
Обрій Чернятин
2
1
0
1
2 – 3
3
4
ФК Дебеславці
2
0
0
2
0 – 4
0

3 тур. 21 вересня (четвер)
Дебеславці – Прут, Обрій – Кремінь

Друге коло
4 тур. 4 жовтня (середа)
Прут – Дебеславці, Кремінь – Обрій
5 тур. 11 жовтня (середа)
Обрій – Прут, Дебеславці – Кремінь
6 тур. 25 жовтня (середа)
Пру – Кремінь, Обрій – Дебеславці

Група Б

Вовки (Вовчківці, Снятинський район), ФК Прибилів (Тлумацький район), Козацький Острів (Чорнолізці, Тисменицький район), Арсенал (Тисменичани, Надвірнянський район)

Перше коло
1 тур. 30 серпня (середа)
Вовки – Арсенал – 3:0
Прибилів – Козацький Острів – 1:1

2 тур. 13 вересня (середа)
Арсенал – Козацький Острів – 3:2
Вовки – Прибилів – 1:0

М
ГРУПА Б
І
В
Н
П
М
О
1
Вовки Вовчківці
2
2
0
0
4 – 0
6
2
Арсенал Тисменичани
2
1
0
1
3 – 5
3
3
Козацький Острів
2
0
1
1
4 – 5
1
4
ФК Прибилів
2
0
1
1
2 – 3
1

3 тур. 21 вересня (четвер)
Прибилів – Арсенал, Козацький Острів – Вовки

Друге коло
4 тур. 4 жовтня (середа)
Арсенал – Прибилів, Вовки – Козацький Острів
5 тур. 11 жовтня (середа)
Козацький Острів – Арсенал, Прибилів – Вовки
6 тур. 25 жовтня (середа)
Арсенал – Вовки, Козацький Острів – Прибилів

Група В

Луквиця (Вікторів, Галицький районн), ФК Верхня Липиця (Рогатинський район), ФК Крихівці (Івано-Франківськ), Авангард (Загвіздя, Тисменицький район)

Перше коло
1 тур. 30 серпня (середа)
Крихівці – Верхня Липиця – 1:0
7 вересня (четвер)
Луквиця – Авангард – 4:1

2 тур. 13 вересня (середа)
Авангард – Крихівці – 3:6
Верхня Липиця – Луквиця – 3:2

М
ГРУПА В
І
В
Н
П
М
О
1
ФК Крихівці
2
2
0
0
7 – 3
6
2
ФК Верхня Липиця
2
1
0
1
3 – 3
3
3
Луквиця Вікторів
2
1
0
1
6 – 4
3
4
Авангард Загвіздя
2
0
0
2
4 – 10
0
3 тур. 21 вересня (четвер)
Верхня Липиця – Авангард, Крихівці – Луквиця

Друге коло
4 тур. 4 жовтня (середа)
Луквиця – Крихівці, Авангард – Верхня Липиця
5 тур. 11 жовтня (середа)
Крихівці – Авангард, Луквиця – Верхня Липиця
6 тур. 25 жовтня (середа)
Авангард – Луквиця, Верхня Липиця – Крихівці

Група Г

ФК Сваричів (Рожнятівський район), Сокіл (Голинь, Калуський район), Рубань (Велика Тур’я, Долинський район), Карпати (Старі Богородчани, Богородчанський район)

Перше коло
1 тур. 30 серпня (середа)
Сваричів – Карпати – 5:1
Сокіл – Рубань – 1:1

2 тур. 13 вересня (середа)
Карпати – Рубань – 1:4
Сваричів – Сокіл – 5:2

М
ГРУПА Г
І
В
Н
П
М
О
1
ФК Сваричів
2
2
0
0
10 – 3
6
2
Рубань Велика Тур’я
2
1
1
0
5 – 2
4
3
Сокіл Голинь
2
0
1
1
3 – 6
1
4
Карпати Ст. Богородчани
2
0
0
2
2 – 9
0
3 тур. 21 вересня (четвер)
Сокіл – Карпати, Рубань – Сваричів

Друге коло
4 тур. 4 жовтня (середа)
Карпати – Сокіл, Сваричів – Рубань
5 тур. 11 жовтня (середа)
Рубань – Карпати, Сокіл – Сваричів
6 тур. 25 жовтня (середа)
Карпати – Сваричів, Рубань – Сокіл.

Схожі новини

Залиште коментар