Півкроку до наступного раунду. Але для Рочина

♦ Соснівський Рочин не збавляє обертів після літньої відпустки. Команда тренера Володимира Підкіпняка, набравши непоганий хід на всіх фронтах, вдало стартувала і в розіграші Кубка України серед аматорів. У першому матчі 1/16 фіналу соснівська команда вдома впевнено перемогла коломийське Покуття з рахунком 3:0. Цей результат дає можливість Рочину бути фаворитом у цій парі за вихід до наступного раунду. Матч-відповідь команди зіграють наступної середи в Коломиї.

Незважаючи на поразку, матч у Соснівці ще раз довів, що Покуття є командою непоганого рівня, однак, щоб здобути результат із такими командами, як Рочин, потрібно ще набратися досвіду.

Кубок України серед аматорів. 1/16 фіналу. Перший матч

13 вересня (середа)

РОЧИН Соснівка – ПОКУТТЯ Коломия – 3:0 (3:0)

Соснівка, стадіон «Шкільний», 700 глядачів

Голи: Павло Іванишин (21), Олексій Найдишак (23), Іван Данилюк (43).

ВІДЕООГЛЯД

Рочин: Коваленко (к), Домальчук (Васюта, 87), Іванишин, Портянко, Дмитрух, Богданов, Найдишак (Дева, 65), Болкіт (Мацюра, 70), Яструб (Галянт, 90), Цюпка (Кашуба, 46), Данилюк (Штандер, 77).

Покуття: Мегдиник, Гаврилюк, Подолюк, Хандій, Сікач, Шифир, Кушецький, Ковальчук, Уграк, Борисевич, Олійник. На заміну виходили: Шибко, Москалик, Свірідов, Нападюк, Попадюк, Блонський.

Попередження: Данилюк (33), Яструб (65)

Арбітри: Є. Маковій (Чернівецька обл.); О. Горбатюк (Чернівці) / В. Бельзецький (Тернопіль). Четвертий арбітр: А. Баран (Львівська обл.). Спостерігач арбітражу: О. Найко (Тернопільська обл.).

6

Фоторепортаж: прес-служба ФК Рочин /fcrochyn.com/.

Зважаючи на щільний графік матчів соснівського Рочина та переможну ходу команди на різних турнірах є певні побоювання в тому, що не всі гравці встигнуть відновитися до того чи іншого поєдинку. Втім, на кожен матч головний тренер команди Володимир Підкіпняк знаходить потрібний склад та потрібні слова для всіх гравців, щоб команда перебувала в тонусі і, щонайголовніше, перемагала.

Старт матчу проти Покуття дав зрозуміти наступне: на виїзді команда з Коломиї хоче пропустити якомога менше, оскільки побудувала щільну гру в обороні разом із трьома центральними захисниками. Втім, цей хід від Любомира Корнути не дав свої плоди, оскільки гості провалили гру в першому таймі, пропустивши три голи у власні ворота.

В загальному матч Рочин – Покуття можна поділити на два тайми. В першому господарі зробили необхідний результат, а в другому берегла власні сили на наступні матчі й робила все можливе, щоб зберегти власні ворота на замку.

Rochin 2

За весь перший тайм Рочин створив більше, ніж три, гольові моменти. Майже кожна атака господарів завершувалася гострою передачею до карного майданчика або ударом по воротах. Рахунок 3:0 далеко не той, який міг бути після завершення першої 45-хвилинки. Незважаючи на голи Іванишина, Найдишака й Данилюка соснівчани мали можливості для того, щоб забити ще. Втім, і суперник також показав зуби, коли поступався в рахунку. Неодноразово в першому таймі в гру доводилося вступати воротареві Рочина Коваленку.

Що цікаво, всі три голи Рочина вартують особливої уваги. Павло Іванишин за Рочин забиває не так часто, однак, коли це робить, то зазвичай ефектно і ефективно. Цього разу центральний захисник Рочина виграв верхову боротьбу в карному майданчику гостей і головою пробив за комірець Володимиру Мегдинику. Що цікаво, Павло в цьому матчі міг забити ще одного разу, проте другий удар головою після подачі зі штрафного цілі не досягнув.

Хто б що не говорив, але гол Олексія Найдишака, як мінімум, заслуговує на перемогу в конкурсі «кращий гол у ворота Покуття». Після невдалої гри воротаря гостей на виході Найдишак в падінні ножицями пробив прямісінько в кут воріт. Третій гол Рочина – індивідувальні дії нападника Івана Данилюка. Він не тільки обіграв останнього захисника, а ще й посадив голкіпера на “м’яке місце” і пробив у порожні ворота.

10

Другий тайм матчу пройшов за переваги гостей. Підопічні Любомира Корнути робили все можливе для того, щоб забити бодай один гол у ворота суперника, однак, як і в першому, так і в другому таймі їм це робити ніяк не вдавалося. Велика заслуга в цьому голкіпера Рочина Анатолія Коваленка, який в черговий раз відстояв «на нуль» та продемонстрував усім, що є голкіпером хорошого рівня.