Прикарпатські лауреати після восьмого туру

Портал Sport Arena назвав символічну збірну восьмого туру другої ліги. Уперше цього сезону до числа “збірників” увійшов досвідчений оборонець-універсал Роман БОЧКУР (на фото-заставці). Символічно, що, даруйте за тавтологію, до символічної команди найкращих ігрового дня один із незаперечних лідерів Прикарпаття потрапив саме з нагоди його тридцятиліття, з чим і ми його щиро вітаємо.

Уже втретє стає лауреатом центральний оборонець іванофранківців Владислав ПРИЙМАК, зрештою, як і атакувальний півзахисник Роман КУЗЬМИН, котрий цього разу включений “на заміну”.

Додамо, що в попередніх турах називалися серед лауреатів по одному разу лівий оборонець Віктор Яневич і головний бомбардир Прикарпаття Ігор Худоб’як.

Після перемоги над “левами” і Sport Arena, і Всеукраїнське об’єднання тренерів із футболу назвали найкращим тренером туру наставника Прикарпаття Володимира КОВАЛЮКА.

Артур ВАЛЕРКО, Sport Arena

Символічна збірна восьмого туру

Воротар – Валерій Юрчук (СК Дніпро-1)

9 — копия


Правий захисник
РОМАН БОЧКУР
(Прикарпаття)

Універсал прикарпатців здорово діяв на своєму фланзі, де вистачало роботи в боротьбі з спритними молодими львів’янами. В активі Бочкур, перш за все, оборонні скіли, однак ФК Львів відчув на собі і його вміння підключатися до атак. Саме його навіс замкнув Худоб’як, забивши вирішальний м’яч у цьому матчі.


4 — копия


Центральний захисник
ВЛАДИСЛАВ ПРИЙМАК
(Прикарпаття)

Кисленко, Шпирка, а також вийшов на заміну досвідчений Омельченко – це дуже гідні суперники, але дует Приймак – Прошак з ними в цілому справлявся. Владислава відзначаємо за перемогу у верховій боротьбі і грі один в один. А також – за традиційно небезпечні підключення на стандарти, що вимагало від оборони львів’ян додаткового скупчення сил.


Центральний захисник – Микита Дегтярьов (Нікополь)
Лівий захисник – Олександр Кулинич (Дніпро)
Центральний півзахисник – Ігор Когут (СК Дніпро-1). На заміну: Микола Ляшенко (СК Дніпро-1)
Правий півзахисник – Євген Вітенко (Миколаїв-2)
Атакувальний півзахисник – Дмитро Севодняєв (Суднобудівник)

4 — копия


На заміну:
РОМАН КУЗЬМИН
(Прикарпаття)

Дуже активним був прикарпатець Роман Кузьмін. Виконав величезну кількість стандартів (більшість – мали сенс прицільними ударами), брав активну участь в комбінаціях своєї команди. Забити не пощастило, але відзначаємо, що молодий гравець поступово стає лідером і організатором атак іванофранківців.


Лівий півзахисник – Андрій Скакун (Агробізнес)
Нападники – Сергій Давидов (Металіст-1925), Іван Михайленко (Дніпро). На заміну: Богдан Семенець (Агробізнес).

Герой туру – Іван Михайленко (Дніпро)


Кращий тренер туру
ВОЛОДИМИР КОВАЛЮК
(Прикарпаття)

Головний тренер Прикарпаття не просто працює над вирішенням завдань на сезон, а виконує патріотичну місію – всі гравці в Івано-франківські клубі місцеві, вихованці обласного футболу. Проте, вони доводять, що навіть з обмеженою селекцією можна давати результат. ФК Львів – дуже непростий суперник, однак за рахунок лютою, напористою грі в атаці і дуже зібраним, розважливим діям в обороні прикарпатцям вдалося з ним впоратися.


SB_2_8

Тренерський ракурс. Володимир Ковалюк
найкращий тренер 8-го туру Другої ліги

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу аналізує підсумки чергового туру української Другої ліги

Прес-служба Об’єднання /uafc.org.ua/

Прикарпаття» доволі солідно проводить сезон, після стартової поразки від Агробізнесу лише раз втративши очки. У восьмому турі івано-франківська команда здолала з рахунком 1:0 ФК Львів – і це була перемога над стратегічно важливим суперником – конкурентом у боротьбі за медалі та підвищення у класі.

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Львів’яни не знали поразок упродовж чотирьох турів, до того ж, ця команда має у своєму розпорядженні гравців з досвідом на більш високому рівні та молодь, яка претендує на звання найкращої у Групі А. До того ж, Прикарпаття після нічиєї з Нивою-В пропускало тур, а рваний календар може збити командний ритм. Тим не менш, іванофранківці досягли успіху, довівши, що недарма цього сезону претендують на найвищі місця.

7 kovaluk — копия2. Труднощі у вишикуванні та керуванні підопічними – 4
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Прикарпаття пережило по ходу сезону кілька травм провідних гравців (і зараз в лазареті Бойко, Денега, Француз), однак цього разу всі лідери були в строю. Те ж стосується й суперників, у яких, щоправда, після минулого матчу пройшла планова ротація, а також не міг допомогти відряджений на міжнародні змагання захисник Бухал.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Головне, над чим працював тренерський штаб – це перебудування півзахисту. Порівняно з виїзними матчами, був зроблений акцент на атаку – одночасно вийшли Януш, Веприк, Боришкевич та Кузьмин, що забезпечувало постійну підтримку Худоб’яку. Сповна Ковалюк використовує й універсалізм своїх футболістів, зокрема, того ж Бочкура.

4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

По ходу матчу Прикарпаття постійно здійснювало тиск на суперника, ефективно використовуючи як розіграні атаки, так і стандарти. Тренерський штаб вдало керував грою, утримуючи темп та своєчасно використовуючи заміни.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Прикарпаття не програє вже шість турів поспіль (5 перемог і 1 нічия), вдома цього місяця лише перемагає, тому одноосібно посідає друге місце прямо вслід за незмінно лідируючим Агробізнесом.

Лауреат 8-го ігрового дня в номінації «Тренер туру» в Другій лізі:

Володимир КОВАЛЮК (Прикарпаття)

Середній бал – 4,6.

Схожі новини

Залиште коментар