Рогатинці наздогнали Бовшів і Богородчани

♦ ФК Рогатин продовжив свою безпрограшну серію зі старту першості області серед команд Другої ліги. У 4-му турі рогатинці грали в Пістині проти новачка дивізіону й здобули впевнену звитягу з рахунком 4:1. Героєм зустрічі став Володимир Озарків, який забив двічі та заробив пенальті. Це дозволило рогатинській команді зрівнятися за очками з Касовою та СФК Богородчани, які, теж виступаючи в гостях, спромоглися лише на нічийні доробки.

Першість області. Друга ліга. 4 тур

10 вересня (неділя)

КРЕМІНЬ Пістинь – ФК РОГАТИН – 1:4 (1:1)

Голи гостей: Володимир Озарків (45+1, 80), Микола Товстий (63), Віталій Фарина (77-пен.).

Рогатин: Курань – Сигут, Гриник, Шевчук, Тимків, Фарина (О. Галушка, 78), Рубинець (Потопляк, 70), Горинь, Озарків (Качур, 80), Добрянський (Купчев, 56), Товстий.

Головний тренер ФК Рогатин Сергій Гаценко прокоментував редакторові сайту Футбол Рогатинщини Олегу Гиціву впевнену перемогу його команди в Пістині:

— У першому таймі нам було важко, у Кременя багато досвідчених виконавців. Господарі багато атакували й відкрили рахунок на 27-й хвилині. Однак нам дуже допоміг гол Озарківа вже в компенсований час. По перерві ми заграли впевненіше, команда зараз добре готова фізично. Вдало увійшов у гру Володимир Купчев, який зіграв на фланзі. Суперника надломив забитий м’яч Товстого, котрий перекинув воротаря метрів із сорока.

Ми заслужили таку перемогу, хоча могли забити й більше. Але вже думаємо про наступний матч. У нас буде непроста гра проти команди із Солотвина. Радий, що в нас стабілізувався склад, команда набрала обертів.

Знову здобула перемогу і юнацька команда з Рогатина. В першості U-18 підопічні Михайла Скородинського теж обіграли свого суперника – 4:0. Цей успіх дозволив рогатинській команді вийти в лідери з максимальною кількістю очок – 12.

Також треба додати, що рогатинці 7 вересня, приймаючи представника першої ліги ФК Турка, завдяки двом голам Віталія Фарини здобула перемогу – 2:1, а з нею і путівку до 1/8 фіналу.