Ростислав Волошинович знову приносить перемогу “Вересу”

Завдяки переможному голу нашого краянина команда з Рівного сьогодні вивезла три очки зі Щасливого. А отже, вперше у своїй історії рівняни обіграли столичний «Арсенал» на його полі. Причому, і в другому матчі за нову команду Ростик забиває вже другий м’яч. Так би й надалі!

Чемпіонат України. Друга ліга
«АРСЕНАЛ-КИЇВ» – НК «ВЕРЕС» – 1:2 (0:1)
Голи: Домбровський (62) – Яременко (45), Волошинович (65).

НК «Верес»: Семено – Пінчук, Ткачов, Логінов, Зозуля (Спичка, 59), Скоцький, Малиш, Коблюк (Таргоній, 86), Волошинович, Лакуста (Лиховидько, 62), Яременко. Головний тренер: Володимир Мазяр.

До звітного матчу обидві команди підійшли на взаємному психологічному піднесенні: «Верес» у минулому турі здобув першу перемогу під керівництвом Володимира Мазяра, а «каноніри» пам’ятали про свою вражаючу домашню серію у нинішньому чемпіонаті – шість перемог у шести матчах. Востаннє кияни програвали вдома ще 30 серпня минулого року. До того ж, «Арсенал» жодного разу у своїй історії не програвав «Вересу» на власному полі (4 гри: три перемоги, 1 нічия). Також в обох команд не обійшлося без кадрових втрат. Так, у рівнян через травми та пошкодження були відсутні Ярослав Рафальський, Денис Притиковський і Борис Орловський.

Загалом рівна гра в першому таймі мала всі шанси завершитися унічию. Втім, уже на другій доданій арбітром хвилині рівняни зуміли провести разючу і результативну атаку. Після перерви саме гості продовжили диктувати гру. І тим більш несподіваним став гол киян у відповідь – 1:1.

TablОдначе, довго «канонірам» радіти не довелося. Вже за три хвилини Скоцький і Коблюк на правому фланзі атаки вдвох обіграли пів-«Арсенала», а Ростислав Волошинович у ближньому бою виявився швидшим за воротаря господарів Сітала – 1:2. НК «Верес» після двох поразок поспіль із приходом нового тренера спільно з Волошиновичем здобув другу поспіль перемогу.

Виїзна перемога дозволила рівнянам втриматися на третій позиції у турнірній таблиці за підсумком 20-го туру. Другу ж позицію (щоправда, лише завдяки кращій різниці забитих та пропущених), залишила за собою «Скала» нашого Василя Цюцюри. Стрияни здобули непросту, але впевнену перемогу в Горностаївці.
«Мир» – «Скала» – 0:3 (0:1)
Голи: Скакун (17). Пришнівський (70), Подоляк (73).

Херсонський «Кристал» верховинця Андрія Рильчука поступився “Кременю”.
«Кремінь» – «Кристал» – 2:1 (2:1)
Голи: Сторчоус (15, 44) – Дяченко (21).

“Інгулець” Миколи Плетеницького гратиме завтра вдома з лідером – “Колосом”.