Шальки терезів могли схилитися на будь-який бік. Цікава статистика. Відеоогляд

Nyva-V 3

ФУТБОЛ ПРИКАРПАТТЯ подає звіт про матч Нива-В – Прикарпаття від офіційного сайту СФК Нива.

♦ Матч шостого туру чемпіонату України в Групі А другої ліги мав велике значення для обох команд, які декларують перед собою мету підвищитися в класі. У разі домашньої перемоги Нива-В могла піднятися з п’ятого рядка. А прикарпатці за умови позитивного результату закріплювали за собою позицію в чільній трійці.

Початок гри проходив переважно в середині поля. Гості пробували турбувати вінницького голкіпера Максима Бабійчука дальніми пострілами, але той грав упевнено. На 14-й хвилині виник перший серйозний епізод – гострий нападник франковців Ігор Худоб’як після розіграшу комбінації увірвався до карного майданчику – пробив вище воріт. Через кілька хвилин вже вінничанин Ігор Маляренко перебував на вістрі – вдарив головою неточно.

telefon-009-700x700У грі Ниви-В своїм фірмовим дриблінгом, проходами і вивіреними пасами виділявся капітан Нгаха Колінс. Нещодавно вихідець із Камеруну отримав паспорт громадянина України. Можливо, саме це додавало кепу господарів наснаги в грі. Також дуже старався вінницький півзахисник Тарас Овчар, який грав проти своєї колишньої команди. На 20-й хвилині він прийняв м’яча на лівому краї, змістився в центр та сильно пробив, але Приймак встиг заблокувати удар. Через кілька хвилин вже Денис Катрюк виходив на ударну позицію – вище поперечини.

Через сильну спеку в середині тайму арбітр зупинив гру на кілька хвилин, щоб гравці могли перепочити і попити води. Це додало сил господарям, які почали домінувати на полі.

На 39-й хвилині вінничани мали стовідсотковий шанс для взяття воріт. Катрюк метрів із п’яти прицілювався вже практично в порожні ворота (голкіпер Вульчин не встигав), але умудрився влучити у дальню стійку. І тут же, через дві хвилини, чудову нагоду відзначитися згаяли франковці. Вихід сам-на-сам Худоб’яка нейтралізував голкіпер вінничан Максим Бабійчук, а повторний удар Кузьмина заблокували захисники. Перед перервою Нгаха класним пасом вивів у прорив Браславського. Той обіграв захисників, але пробив у воротаря.

ВІДЕООГЛЯД

telefon-024-700x700

Після відпочинку спека трохи спала, і потужніше заграла команда з Івано-Франковська. Кузьмин та Худоб’як кілька разів загрожували воротам вінничан. Їх постріли приймали на себе безстрашні захисники господарів. Та й Бабійчук продовжував грати надійно.

Згодом гра знову вирівнялася, швидкості зросли і стало більше фолів. Нивівець Денис Бреус, який вийшов на заміну, на 70-й хвилині міг завершувати зручний простріл, але не дотягнувся до м’яча. Через кілька хвилин шанс відкривати рахунок мав Тимофій Брижчук (також вийшов на заміну) – з гострого кута головою пробив невлучно.

telefon-022-700x700Вінничани, безумовно, намагалися вирвати перемогу. Можна пригадати потужний постріл з лінії карного майданчика Браславського на останніх хвилинах основного часу – круглий пройшов поруч зі стійкою.

Арбітр додав чотири хвилини. І тут вінничанам відверто пощастило – Оринчак з метрів семи спрямовував м’яча в дальній, незахищений кут. Але той, на щастя для господарів, пролетів поруч зі стійкою.

Отже, 0:0. На післяматчевій прес-конференції тренери обох команд визнали цей рахунок справедливим. Адже гра була приблизно рівною. І шальки терезів могли схилитися на будь-який бік.

Відеокоментарі
Володимир КОВАЛЮК
Володимир ГОРІЛИЙ

Чемпіонат України. Друга ліга. Група А

6 тур. 13 серпня (неділя)

НИВА-В Вінниця – ПРИКАРПАТТЯ Івано-Франківськ – 0:0

18:00. Вінниця, стадіон СК «Нива». 2500 глядачів, t°: 33. Поле – 4.

telefon-033-700x700Нива-В: Бабійчук – Андрєєв, Дугієнко, Борячук, Маляренко, Попов (Брижчук), Нгаха Колінс, Дмитренко, Овчар (Бреус), Браславський, Катрюк. Запасні: Асаула, Осадчий, Яськов, Загалевич, Темерівський. Головний тренер: Володимир Горілий.

Прикарпаття: Вульчин – Прошак, Приймак, Бочкур, Яневич, Дербах, Конкольняк (Оринчак, 46), Веприк (Геник, 84), Боришкевич (Дитко, 80), Кузьмин, Худоб’як. Запасні: Семенів, Громоляк, Януш, Комар. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Попередження: Дмитренко (45+2), Борячук (73), Катрюк (85) – Бочкур (36), Дербах (70), Геник (83), Оринчак (90+2).

Арбітри: Роман Блавацький (Львів); Богдан Химич (Київ) / Андрій Бахметьєв (Харків).
Резервний арбітр: Павло Кисельов (Вінницька обл.). Інспектор: Сергій Боклажко (Київ).

Статистика матчу “Нива” Вінниця – «Прикарпаття» Івано-Франківськ від Леоніда Загоруйка /www.niva.vn.ua/news.php/

(Перша колонка “Нива” Вінниця, друга – «Прикарпаття» Івано-Франківськ)