Sport Arena: Жовто-зелені команди оригінально вийшли зі становища

♦ За це літо Нива і Прикарпаття встигли набриднути одне одному – з огляду на міжсезонний спаринг і кубковий матч, це було вже третє протистояння двох команд-сусідок. І знову його виграли досвідченіші іванофранківці – втім, цього разу з мінімальною перевагою.


Ігор ДАШКОВ,
Sport Arena


Відзначимо, що тернополяни після виснажливої виїзної нічиєї з вінницькою Нивою-В змушені були кілька перетасувати склад. Провели зміни і прикарпатці, та ще й які – після переконливої домашньої перемоги над Поліссям (2:0) вони зняли зі стартового складу самого Худоб’яка (замість Халка вийшов молодий Дитко, який відновився після важкої травми, отриманої ще навесні).

Ще одна важлива зміна. Порівняно з кубковим поєдинком, Прикарпаття зіграло у власній формі. Дві жовто-зелені команди оригінально вийшли зі становища – Нива одягла жовті футболки і зелені шорти, а гості – з точністю до навпаки, зелені футболки і жовті шорти.

Понебезпечніше грали, звичайно, саме іванофранківці. Навіть без все ще травмованого Боришкевича їм вдавалося будувати свої атаки, використовуючи швидкі фланги і мобільну групу атакувальних півзахисників. І ось уже герой минулого матчу Кузьмин зі штрафного перевірив пильність воротаря, а могутній удар Веприка з гри прийняв на себе захисник тернополян.

Високоякісний натуральний газон стадіону об’єднаної Вишневецької громади сприяв швидкому, комбінаційному футболу. І тут перевага була на боці гостей, які набагато швидше і гостріше переводили комбінації до удару. Ще в першому таймі Механіву довелося потягти ще пару прицільних ударів від Веприка і Кузьмина, а незабаром після перерви господарі змушені були виймати м’яч із сітки своїх воріт. Януш, отримавши на лівому фланзі м’яч від Яневича, прицілився і пробив здалеку. І вже потрапив – так потрапив: м’яч після його удару з правої ноги в коноплянковому стилі влучив у дальній кут – 0:1.

Треба сказати, Нива могла відігратися одразу ж. Від воротаря м’яч вислизнув на ногу Морозу, який намагався одразу закинути його у ворота. Але двічі поспіль воротаря на лінії підстрахував Приймак. Мав тут же дві непогані можливості Головачук, а в кінцівці м’яч і зовсім потрапив у поперечину воріт Прикарпаття. Втім, гості грали за рахунком доволі впевнено, був шанс подвоїти рахунок у Худоб’яка. Але й мінімальної переваги їм вистачило для підсумкової перемоги.

 

4 — копия


MAN OF THE MATCH:
ВЛАДИСЛАВ ПРИЙМАК
(Прикарпаття)

Отримавши перевагу в рахунку вже на початку другого тайму, гості мали максимально зібрано і надійно відіграти в обороні. Й це у них вийшло: безліч виграних єдиноборств, перемога в боротьбі із суперниками «на другому поверсі», а також фірмова самовідданість. Відзначаємо Приймака, який надійно зіграв в обороні, а в одному з моментів по-справжньому врятував Прикарпатті, підстрахувавши воротаря на лінії воріт.


Чемпіонат України. Друга ліга. Група А

4 тур. 5 серпня (субота)

НИВА ТЕРНОПІЛЬ – ПРИКАРПАТТЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 0:1 (0:0)

Гол: Орест Януш (51).

смт. Вишнівець Збаразького району, стадіон “Вишнівецька об’єднана громада”. 500 глядачів, t°: 33. Поле – 5.

Нива: Механів, Мороз, Музиченко, Нагорний, Касьяненко, Слоневський (Кохман, 85), Чорномаз, Ільчишин (Гуральський, 62), Гатала (Шевченко, 62), Понедєльник (Дзядикевич, 46), Головачук (Апанчук, 85).

Прикарпаття: Вульчин, Громоляк (Прошак, 70), Приймак, Бочкур, Яневич, Дербах, Веприк (Бойко, 82), Комар (Гуменюк, 55), Януш, Кузьмин (Оринчак, 71), Дитко (Худоб’як, 46).

Попередження: Слоневський (55), Головачук (61) — Дербах (38).

Арбітри: Михайло Райда (Закарпатська обл.); Віталій Скобля, Дмитро Сміляк (обидва – Київ). Резервний арбітр: Ярослав Леськів (Львівська обл.). Інспектор: Андрій Валенко (Львів).

Фото для колажу: fcnyva.com.

Схожі новини

Залиште коментар