Тандем, cинхронно забиваючи, приносить перемогу на Тернопільщині

♦ Учора, 26 липня, в другому попередньому раунді Кубка України “Прикарпаття” на виїзді переміг тернопільську “Ниву” з рахунком 2:0 і продовжить змагання в 1/6 розіграшу. На цьому етапі в боротьбу вступають команди Прем’єр-ліги, тож маємо підстави очікувати в Івано-Франківську когось із УПЛівців.

Що ж до перемоги, здобутої в смт. Вишнівці, то варто зауважити, що вона далася непросто, хоча прикарпатці й переважали господарів у класі. Чого варті п’ять жовтих карток, яким розщедрився для франківців львівський арбітр, травми Бочкура й Конкольняка, котрі дочасно покинули поле. Вирішили ж долю двобою Роман Кузьмин та Ігор Худоб’як, що ось у такій парі забивають в офіційних матчах уже втретє поспіль. Правда, непоганий тандем у нас вимальовується?

І між іншим. Учора прикарпатці вирядилися у нову, червоно-жовту, форму, тож дехто поспішив підпустити шпильку, буцімто франківці позичили екіпіровку в ямницького “Вихора”. Чи так є насправді, не нам судити, проте серед загалу є гадка, що брендовий темно-зелений однострій закинутий у шафу після розгрому від “Агробізнесу”. Нефартовий, напевне?..

Кубка України-2017/18. 1/32 фіналу

26 липня (середа)

НИВА Тернопіль – ПРИКАРПАТТЯ Івано-Франківськ – 0:2 (0:0)

Голи: Роман Кузьмин (80), Ігор Худоб’як (88).
18:00. смт. Вишнівець. Стадіон «Вишнівець»

ГОЛИ МАТЧУ

Нива: Механів, Пріхна, Музиченко, Нагорний, Чорномаз, Шевченко, Слоневський, Ільчишин (Понедєльник, 72), Гатала (Головачук, 83), Апанчук, Мороз (Гуральський, 58). Запасні: Степаненко, Дзядикевич, Касьяненко. Головний тренер: Сергій Задорожний.

Прикарпаття: Вульчин, Бочкур (Прошак, 34), Януш, Дербах (Бойко, 69), Худоб’як, Приймак, Громоляк, Веприк, Яневич, Конкольняк (Комар, 54), Кузьмин. Запасні: Семенів, Дитко, Гуменюк, Оринчак. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Попередження: Шевченко (62) – Громоляк (36), Кузьмин (44), Дербах (45), Бойко (70), Приймак (90).

Арбітри: О. Шандор (Львів); І. Гарлач (Ужгород), Ю. Суряк (Львів). Четвертий арбітр — А. Холявко (Львів). Спостерігач арбітражу — Ю. Буренко (Київ).

6

Перші хвилини тернополяни провели дещо невпевнено, дозволивши супернику застосувати пресинг. Однак саме “Нива” створила першу небезпечну нагоду в матчі. Ільчишин пробивав з лінії карного майданчика після скидки від Пріхни — Вульчин перевів м’яч на кутовий. Гості відповіли двома дальніми ударами. Перший (Дербах) пройшов повз ворота, а з другим легко справився Механів.

Гостро біля воріт “Прикарпаття” було після подачі з кутового в середині першого тайму. На дальній стійці оборонці гостей забули про Музиченка, але удар захисникові “Ниви” не вдався. А за кілька хвилин свою нагоду не реалізував капітан франківців Ігор Худоб’як. “Халк” пробивав з гострого кута, але на місці був Механів.

Наприкінці тайму футболісти “Ниви” вдало вибігали в контратаку, яка завершилася прострілом Ільчишина до карного майданчика. Але замкнути цю передачу не зумів Апанчук, якого надійно прикривав захисник.

5А на початку другого тайму Апанчук змарнував стовідсотковий шанс відкрити рахунок. Найдосвідченіший у складі гостей Веприк невдало вибив м’яч і влучив у Гаталу. Зрикошетивши, м’яч потрапив до Апанчука, якого ніхто не опікав у карному майданчику. Форвард одразу ж завдав удару, але м’яч пройшов вище.

Згодом шанс відкрити рахунк втратили гості. Комар, який замінив травмованого Конкольняка, прорвався лівим фланом і увійшов до карного майданчика. Блискуче на виході зіграв Механів, який заблокував удар суперника.

Надалі команди обмінялися небезпечними ударами, але не більше. Розв’язка ж настала за десять хвилин до фінального свистка. Після блискучої розрізної передачі до карного майданчик “Ниви” увірвався Роман Кузьмин, який завдав удару ледь не з нульового кута. М’яч, по-зрадницьки, відскочив від стійки у ворота. А остаточний рахунок у грі встановив Ігор Худоб’як. Провалився правий фланг тернопільської оборони. Суперник прострілив у карний майданчик, м’яч зрикошетив від оборонця і відскочив прямо на ногу Худоб’яка, який переправив його у порожні ворота.

“Нива” поступається івано-франківському “Прикарпаттю” та припиняє участь у розіграші Кубка України, зазнавши першої поразки на професійному рівні. Віддати борг франківцям тернопільська команда зможе 5 серпня, коли вдома прийме “Прикарпаття” вже у рамках чемпіонату Другої ліги.

Прес-служба футбольного клубу “Нива” /fcnyva.com/.