ФК “Турка” – “Тепловик-ДЮСШ-3” Івано-Франківськ – 2:1

Голи: Іваничук (18), Д. Максим’юк (73) – Легкий (60).
Турка, стадіон “Колос”. 200 глядачів, 28°t.

Турка: Тепчук, Гнатюк, Т. Мегдиник, Карач (Боледзюк, 50), Данищук, Іваничук, Мироняк (Дмитрук, 63), Крамар, Телепчук, Д. Максим’юк, Вал. Маковійчук (Буджак, 80).

Тепловик-ДЮСШ-3: Генсьор (Кучера, 76), Білоган (Ю. Шпирка, 55), В. Пархуць, Новицький, А. Самочко (Ступницький, 83), Я. Вацеба, Цвик, Легкий, Кукурудз, Стефлюк, Дитко.

Попередження: Мироняк (45), Данищук (68) – Шпирка (68), Легкий (74).

У неділю в рамках 6-го туру чемпіонату області ФК “Тепловик-ДЮСШ-3” гостював на Коломийщині – в с. Турці “тепловики” помірялися силами з місцевим ФК. Стартові п’ятнадцять хвилин пройшли без будь-яких по-справжньому небезпечних моментів, тоді як уже на 18-й хвилині дальній удар Іваничука захопив зненацька Владислав Генсьора – 1:0.

За кілька миттєвостей після розіграшу штрафного Дмитро Стефлюк влучив у поперечку. Здавалося б, от-от гості стадіону “Колос” таки зрівняють рахунок, та в завершальній стадії атак не доходило до гострих моментів. На цьому і завершили перший тайм – 1:0 на користь Турки.

У другому таймі замість Віталія Білогана на поле вийшов Юрій Шпирка, для якого звітна гра стала першою у футболці “Тепловика”. Діючи на лівому фланзі атаки, Юрій став одним із найактивніших у матчі. Саме після навісу зі штрафного від молодого півзахисника Іван Легкий з енної спроби таки розпечатав ворота Турки – 1:1. За п’ятнадцять хвилин непорозуміння між Владиславом Генсьором та Андрієм Новицьким завершилось голом у порожні ворота від Дмитра Максим’юка – 2:1.

Після цього Василь Яцурак вирішив піти ва-банк і, замість крайнього бека Андрія Самочка, вийшов другий форвард Василь Ступницький. На жаль, такі маневри так і не допомогли нашим футболістам вивезти очки з Турки – перша поразка в сезоні для нашої команди.

ДОВІДКА ПРО НОВАЧКІВ

teplo-stefliuk

Дмитро СТЕФЛЮК

21-річний оборонець має досвід виступів у другій лізі ПФЛ, торік саме після зустрічі з “Кременем” Football.ua включив його до символічної збірної 18-го туру.

Він народився 15 липня 1995 року, є вихованцем ДЮФК “Ніка”. У 2009 році перебрався до юнацької школи найтитулованішого клубу України – київського “Динамо”. У 2011 році транзитом через київський РВУФК увійшов до академії запеклих конкурентів киян – донецького “Шахтаря”. У складі донеччан пройшов шлях від юнацьких команд U-17/U-19 до друголігового “Шахтаря-3”. Після розформування третього “Шахтаря” був переведений до дублюючого складу “гірників”. Провівши в сезоні 2015/2016 за “Шахтар” U-21 15 матчів, устиг цьогоріч зіграти також за верховинський “Черемош” і в першості області. До “Тепловика” приєднався в четвертому турі.