Тренерський ракурс. Володимир Ковалюк – найкращий тренер 27-го туру Другої ліги

♦ Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу, проаналізувавши підсумки чергового туру української Другої ліг, визнало наставника івано-франківського «Тепловика-Прикарпаття» Володимира Ковалюка найкращий тренером 27-го туру.


Команда з Івано-Франківська вдома мінімально здолала кременчуцький “Кремінь” (1:0) завдяки голу нападника Ігоря Худоб’яка, відзначає Sport Arena. Після цієї перемоги “Тепловик-Прикарпаття” набрав 34 очки і розташувався на 10-му місці в турнірній таблиці, тоді як “Крімень” із 54-ма балами залишився на 3-му рядку. За цей поєдинок Всеукраїнське об’єднання тренерів і поставило 45-річному Ковалюку 4,6 бали.

Володимир Ковалюк очолює “Тепловик-Прикарпаття” з минулого року. Раніше він працював з “Енергетиком” (Бурштин) і “Карпатами” (Яремче). У наступному турі Другої ліги команда Ковалюка на виїзді зіграє проти одеської “Жемчужини”. Матч відбудеться в завтра, 3 травня.


Прес-служба ВОФТ /uafc.org.ua/

Лауреат 27-го ігрового дня в номінації «Тренер туру»:

Володимир Ковалюк («Тепловик-Прикарпаття» Івано-Франківськ)

Середній бал – 4,6.

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Візит одного із лідерів – останній випадок в сезоні, коли в Івано-Франківську гостював один із фаворитів сезону й претендентів на медалі. Тож «Тепловик-Прикарпаття» повинен був дати бій «Кременю» – щоб реабілітуватися і за мінімальну поразку в першому колі, і за попередні домашні програші в один м’яч іншим грандам – «Руху» та «Перлині», і за програш у Нікопольському районі в минулому турі.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Івано-франківську команду турбував стан відразу кількох гравців, а на декого «Тепловик-Прикарпаття» не міг розраховувати апріорі через травми. Утім, лідери (в тому числі, й Боришкевич, участь якого була під питанням) зуміли зіграти проти кременчужців.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 4
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

В цілому, «Тепловик-Прикарпаття» виставив свій оптимальний склад, не вдаючись до особливих експериментів. Відзначимо хіба що деякі перебудови, пов’язані з поверненням після дискваліфікації Приймака та Боришкевича, котрі синхронно повернулися в гру.

4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Тренерський штаб прикарпатців виставив практично ідеальний свій склад, а тому зумів вдало використати кадровий потенціал, який наявний нині у Володимира Ковалюка. По ходу матчу «Тепловик-Прикарпаття» вдало підтримував темп замінами, а вольові якості івано-франківців нівелювали навіть значну різницю в досвіді та класі.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Навесні «Тепловик-Прикарпаття» просто зразково виступає вдома, вигравши вже четвертий матч поспіль на своєму полі. І якщо раніше критики могли б відзначити, що суперниками прикарпатців у домашніх іграх виступали малодосвідчені середняки, то тепер вони з гідністю витримали іспит одним із найважчих суперників.

Схожі новини

Залиште коментар