Тур для стартових фаворитів першої ліги

1 Pislia turu

♦ Усі три лідери чемпіонату Івано-Франківщини після стартових двох турів і цієї неділі, виступаючи вдома, в унісон здобули перемоги, тож продовжують посідати верхні щаблі турнірної таблиці. Причому, галичани без особливих зусиль розгромили не таке вже й слабке нині Придністров’я, а бурштинці здолали ФК Калуш, який цього ігрового дня отримав можливість виставити свій бойовий склад, який представлений в ААФУ.

♦ По сім м’ячів “завантажили” своїх суперників брошнівці й долиняни, а ось ФК Битків знову втратив очки в домашній для себе Надвірній, зумівши створити лише камбек у принциповому поєдинку з Колосом Городенківщини.

♦ У другій лізі призери минулого сезону, навпаки, цього разу виступали в гостях, і якщо Касова познущалася над гвіздечанами, то солотвинці спромоглися лише на “суху” нічию в Пістині. Тим часом другу перемогу здобув дебютант із Богородчан, хоча, як і на старті, грав у гостях.

Чемпіонат області. Перша ліга. 3 тур

27 серпня (неділя)

ФК ГАЛИЧ – ПРИДНІСТРОВ’Я Тлумач – 3:0 (1:0)

Голи: Роман Барчук (20, 55), Ярослав Кицька (85).
Арбітри: Салаш І.; Вовчок Я. / Микитин П. Спостерігач арбітражу: Попадинець П.

ФК ТУРКА – БЕСКИД Надвірна – 1:0 (1:0)

Гол: Валентин Маковійчук (29).
Арбітри: Морозюк Б.; Коропецький В. / Острижнюк М. Спостерігач арбітражу: Овчар І.

НФК БУРШТИН – ФК КАЛУШ – 1:0 (1:0)

Гол: Ярослав Деренюк (18).
Нереалізований пенальті: Василь Маковійчук (82, Калуш).
Арбітри: Липко М.; Будункевич М. / Липецький П. Спостерігач арбітражу: Герега Я.

КАРПАТИ Брошнів-Осада – ПОКУТТЯ Снятин – 7:1 (4:0)

Голи: Ярослав Семчук (22, 51), Андрій Сировецький (25), Микола Андрейко (32), Олег Барановський (41-пен.), Сачко-? (53), Ігор Краєвський (76-а/гол) – Володимир Романюк (69).
Арбітри: Паньків Т.; Юрчишин В. / Добрянський Я. Спостерігач арбітражу: Сушко В.

ФК БИТКІВ – КОЛОС ГОРОДЕНКІВЩИНИ – 1:1 (0:1)

Голи: Іван Максим’юк (52) – Андрій Топчевський (34).
Вилучення: Юрій Вістовський (65 – Колос, 2 жк).
Арбітри: Музика О.; Римарчук Л. / Барко В. Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.

НАФТОВИК Долина – КАРПАТИ Болехів – 7:0 (4:0)

Голи: Богдан Гутник (11), Михайло Бабінчук (20, 22), Петро Цвеюк (45+1), Василь Лаврінок (47), Юрій Білогубка (51), Роман Дяків (67).
Нереалізований пенальті: Василь Лаврінок (69).
Арбітри: Дем’янчук Т.; Дідушицький І. / Андрунишин Р. Спостерігач арбітражу: Луцький В.

ВИХОР Ямниця – ТЕПЛОВИК-ДЮСШ-3 Ів.-Франківськ – 1:2 (1:2)

Голи: Тарас Іваночко (3) – Андрій Слободян (13), Назірій Ковтун (44-пен.).
Арбітри: Лаврів О.; Гудима М. / Тимощук В. Спостерігач арбітражу: Герега В.

 М  Команди    І       В       Н       П       М       О   
1 ФК Галич 3 3 0 0 12-0 9
2 ФК Турка 3 3 0 0 8-0 9
3 НФК Бурштин 3 3 0 0 4-0 9
4 Карпати Брошнів-Осада 3 2 1 0 11-3 7
5 Нафтовик Долина 3 2 0 1 11-4 6
6 Тепловик-ДЮСШ-3 3 2 0 1 5-4 6
7 ФК Битків 3 1 1 1 5-5 4
8 Бескид Надвірна 3 1 1 1 2-2 4
9 Колос Городенківщини 3 1 1 1 2-3 4
10 Вихор Ямниця 3 0 1 2 3-5 1
11 Придністров’я Тлумач 3 0 1 2 3-8 1
12 ФК Калуш 3 0 0 3 0-5 0
13 Карпати Болехів 3 0 0 3 0-12 0
14 Покуття Снятин 3 0 0 3 2-17 0

БОМБАРДИРИ

7Роман Барчук (Галич)
3 – Андрій Сировецький (Карпати Б-О), Михайло Бабінчук (Нафтовик), Назарій Ковтун (Тепловик).
2 – Дмитро Максим’юк, Валентин і Назарій Маковійчуки (Турка), Роман Пштир (Бурштин), Олег Барановський, Ярослав Семчук (Карпати Б-О), Назарій Гринюк (Битків), Василь Лаврінок, Петро Цвеюк (Нафтовик), Тарас Іваночко (Вихор), Володимир Романюк (Покуття).

Наступні матчі

4 тур. 3 вересня (неділя)
Бескид – Покуття Снятин
Колос Городенківщини – Карпати Брошнів-Осада
Придністров’я – ФК Битків
Тепловик-ДЮСШ-3 – ФК Галич
Карпати Болехів – Вихор
ФК Калуш – Нафтовик
ФК Турка – НФК Бурштин.

Першість області. Друга ліга. 2 тур

27 серпня (неділя)

Кремінь Пістинь – Медик-Лісівник Солотвин – 0:0
Арбітри: Садловський М.; Яцурак А. / Іванців В. Спостерігач арбітражу: Чорний С.

Старт Гвіздець – Касова Бовшів – 1:8
Арбітри: Дмитрук М.; Гронський В. / Луцький О. Спостерігач арбітражу: Лабенський В.

Хутровик Тисмениця – СФК Богородчани – 1:3
Арбітри: Дяченко М.; Попбран О. / Галів А. Спостерігач арбітражу: Гнатишин М.

Покуття Коломия – Вовки Вовчківці – 2:0
Арбітри: Лесюк В.; Орищук С. / Гулій Л. Спостерігач арбітражу: Назарук В.

ФК Угорники – Нептун-Покуття Заболотів – 4:1
Арбітри: Боднарчук В.; Лабач Ю. / Лабач А. Спостерігач арбітражу: Гудима М.

Черемош Верховина – ФК Рогатин – 1:1
Арбітри: Савка В.; Гузоватий В. / Гузоватий І. Спостерігач арбітражу: Куш Я.

 М  Команди    І       В       Н       П       М       О   
1 Касова Бовшів 2 2 0 0 13-1 6
2 СФК Богородчани 2 2 0 0 5-2 6
3 Медик-Лісівник Солотвин 2 1 1 0 6-1 4
4 Кремінь Пістинь 2 1 1 0 4-1 4
5 ФК Рогатин 2 1 1 0 5-3 4
6 Покуття Коломия 2 1 1 0 3-1 4
7 ФК Угорники 2 1 0 1 6-5 3
8 Нептун-Покуття Заболотів 2 0 1 1 2-5 1
9 Черемош Верховина 2 0 1 1 1-6 1
10 Вовки Вовчківці 2 0 0 2 1-4 0
11 Хутровик Тисмениця 2 0 0 2 2-7 0
12 Старт Гвіздець 2 0 0 2 2-14 0

БОМБАРДИРИ

Після 1-го туру

3 – Степан Жовнірик (Касова), Микола Товстий (Рогатин)
2 – Віталій Данилюк (Медик-Лісівник), Вадим Бірюк (Кремінь).

Наступні матчі

3 тур. 3 вересня (неділя)
Медик-Лісівник – Хутровик
Касова – Кремінь
ФК Рогатин – Старт
Нептун-Покуття – Черемош
Вовки – ФК Угорники
СФК Богородчани – Покуття Коломия.

Схожі новини

Залиште коментар