У понеділок затвердять остаточний склад обласних першої і другої ліг

Комітет із проведення змагань обласної футбольної федерації розпочав підготовку до старту нового футбольного сезону 2016/2017 років, який пройде за формулою осінь — весна. Для формування складів ліг, складання календаря ігор і регламенту змагань, підготовки заявкової документації, графіка атестації стадіонів і футбольних полів і т. ін. футбольним клубам, які мають намір узяти участь в обласних змаганнях (чемпіонат і першість) сезону 2016/2017 років, необхідно до 17:00 22 липня (п’ятниця) подати офіційні письмові заявки до офісу ІФФФ.

Наразі офіційні письмові заявки не подала низка футбольних клубів другої ліги, а також чотири команди першої – коломийські “Карпати”, франківський “Тепловик-ДЮСШ №3”, ФК “Турка” і “Чайка” (Вільхівці).

У понеділок, 25 липня, відбудуться засідання президії і комітету з проведення змагань ІФФФ, на яких буде затверджено остаточний склад першої і другої ліг обласних змагань з футболу сезону 2016/2017 років.

Футбольні клуби, які до 17:00 22 липня не подадуть до офісу обласної федерації футболу офіційні письмові підтвердження про участь у чемпіонаті (першості), не будуть допущені до обласних змагань із футболу на сезон 2016/2017 років.

Схожі новини

Залиште коментар