Віза-Вторма – в 1/8 фіналу Кубка України

♦ Влучні удари Руслана Уграка і Олега Веприка (двічі) вивели “мануфактурників” до наступного етапу кубкових футзальних змагань.

Після мінімальної поразки в Одесі у домашньому матчі “Віза-Вторма” довела, що саме вона, а не першоліговий “Делівері”, більше заслуговує на путівку до 1/8 фіналу. Нагадаємо, що в першому матчі франківці упустили перевагу в два м’ячі, можливо, через відсутність дискваліфікованого Олега Веприка. Сьогодні ж повернення граючого тренера до гри стала, по суті, вирішальною.

Кубок України. Другий попередній етап

10 грудня (субота). Матч-відповідь. 12:30

«ВІЗА-ВТОРМА» Івано-Франківськ – «ДЕЛІВЕРІ» Одеса – 3:1 (1:0)

Голи: Руслан Уграк (7), Олег Веприк (37, 39) – Олег Єрьомин (31).

Івано-Франківськ, Манеж коледжу фізвиховання. Перша гра – 2:3.

Віза: 1. Олег Орищук – 9. Олег Веприк (к), 90. Ігор Кушецький, 17. Роман Москалик, 13. Руслан Уграк – 3. Ігор Подолюк, 5. Станіслав Паньків, 23. Віктор Данищук, 31. Ігор Білик – 67. Роман Горбатий, 88. Олег Перепічка, 35. Євген Борсук (вор). Головний тренер: Олег Веприк.

Делівері: Зуєв – Пюро, Сніцар, Данилейко, Лапа, Єрьомин, Кулька (к), Беляєв, Малюга, Лебединський, Лембер (вор). Головний тренер: Олег Безуглий.

Попередження: Паньків (39), Білик (39), Веприк (40) – Малюга (23).
Арбітри: М. Чубінський (Київ), В. Герасимків (Луцьк), П. Липецький (Івано-Франківськ). Суддівський спостерігач: Ю. Щепанський (Львів).

2016_11_19_delivery_visa_protokolСказати, що ця перемога далася господарям майданчика без проблем, буде перебільшенням. Драма на кшталт одеської тривала впроодовж усього матчу. Після бажаного голу Уграка гра начебто довго відбувалася за сценарієм франківців. Проте, коли пішла остання десятихвилинка, гості повернули рахунок на свій бік – 1:1 цілком влаштовували “Делівері”.

Й тоді почалася гра нервів, що виплеснули за дві хвилини до фінальної сирени. Саме в цей відрізок вмістилися і два голи капітана й тренера Олега Веприка, і три жовті картки іванофранківців. Та все ж “Віза” сповна скористалася забитими двома голами на майданчику одеситів, на відміну від земляків з “Епіцентру К10”, яким не допомогли навіть п’ять м’ячів у Сумах.

Таким чином, “Віза-Вторма” приєдналася до інших учасників 1/8 фіналу Кубока України, які вже подолали сито попереднього етапу, – “Катериноставхліба” Дніпро, “СумДУ” Суми та “МКВ” Одеса. Ще не відбулися повторні матчі “Епіцентр К-Авангард” Одеса – “Viva Cup” Харків (перший поєдинок – 4:4) та “ЮВІКО” Дніпро – “Епіцентр К3” Київ (1:2). Також на цьому етапі розпочне виступи “важка артилерія” – команди Екстра-ліги, зокрема й “Ураган”.

Також відзначимо, що “Віза-Вторма”, як і дублери “Урагану”, зіграють у другій всеукраїнській лізі, яка вже встигла дебютувати в деяких групах. Але про це – в іншому матеріалі.

Схожі новини

2 thoughts on “Віза-Вторма – в 1/8 фіналу Кубка України

  1. Автор,стаття щось не відповідає дійсності, рахунок на 7 хвилині вже був 2:0!

  2. Так було за первинним протоколом – Уграк (7), Веприк (37, 39). Вибачте, що не перевірили уточнений. Вітаємо з 1/8 фіналу!

Залиште коментар